Bonusy bukmacherskie na MŚ 2022

Po raz kolejny na mundialu będziemy mogli również emocjonować się występami reprezentacji Polski, której celem minimum awans do fazy pucharowej Mistrzostw Świata w Katarze. Sprawdź jak wyglądają promocje i bonusy bukmacherskie na Mundial 2022?

 1. STS

  Najwyższy bonus w STS z kodem GOAL
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
 2. Betfan

  Bonus 200% z kodem GOAL
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
 3. Superbet

  Najwyższy pakiet powitalny z kodem GOAL
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
 4. Totalbet

  Zakład bez ryzyka 200 zł i freebety bez depozytu 35 zł
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Promocje bukmacherskie na MŚ 2022

Przełom listopada i grudnia upłynie pod znakiem najważniejszej piłkarskiej imprezy w tym roku. Najlepsze reprezentacje i najlepsi piłkarze to gwarancja wielkich emocji dla kibiców piłki nożnej. Bardzo dużą wagę do Mundialu w Katarze przywiązują również bukmacherzy. Poszczególne zakłady bukmacherskie starają się przygotować jak najlepszą ofertę obejmującą na MŚ 2022 bonusy. Jak wygląda ich oferta?

Bonus STS – promocje na MŚ 2022

Bogatej oferty na turniej finałowy mistrzostw świata na pewno można spodziewać się ze strony STS zakłady bukmacherskie. Bukmacher ten jest również oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski i już przed turniejem przygotował obszerną ofertę zakładów z nią związanych. Możemy się również spodziewać dedykowanych na MŚ 2022 promocji, w których do zdobycia będą dodatkowe środki czy bonusy. Takich ofert nie zabrakło podczas Euro 2020 i na pewno pojawią się także przy okazji najbliższego mundialu. Warunkiem skorzystania z promocji będzie posiadanie konta w STS.

Dedykowane mundialowi promocje i bonusy to nie jednak nie wszystko. Cały czas możesz bowiem odebrać bogaty pakiet powitalny. Wystarczy zarejestrować konto podając STS kod promocyjny GOAL. A co dzięki temu otrzymasz?

– zakład bez ryzyka 125 zł (tylko u nas!)
– bonus od pierwszego depozytu 100% do 300 zł
– bonus za zadania 60 zł
– bonus od drugiego depozytu 50% do 500 zł
– bonus od trzeciego depozytu 50% do 700 zł

Z zakładu bez ryzyka 100 zł będziesz mógł skorzystać zaraz po rejestracji konta. Pamiętaj jednak o tym, aby przy zakładaniu konta podać kod GOAL. Bonus ten jest swego rodzaju ubezpieczeniem pierwszego postawionego zakładu. Jeżeli zakład okaże się przegrany, otrzymasz zwrot środków aż do 125 zł w środkach bonusowych. Przed wypłatą będziesz musiał dokonać jednokrotnego obrotu kwotą bonusu po kursie minimalnym 1.91.

Po założeniu konta będziesz mógł skorzystać również z bonusów od kolejnych trzech depozytów. Twoja pierwsza wpłata zostanie podwojona, co oznacza, że wpłacając 300 zł, otrzymasz od bukmachera kolejne 300 zł. STS przygotował również bonusy od drugiego i trzeciego depozytu, które wynoszą odpowiednio 50% do kwoty 500 i 700 zł.

Dodatkowo możesz otrzymać bonus w wysokości 60 zł, jeżeli po każdym z trzech dokonanych depozytów wykonasz zadania – łącznie sześć.

STS

Aż do 1560+250 zł

Najwyższy bonus w STS z kodem GOAL

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Bonus BETFAN – promocje na MŚ 2022

Ciekawych promocji przed turniejem MŚ 2022, ale także w jego trakcie możemy spodziewać się ze strony Betfana. Dodatkowo cały czas możemy skorzystać z nowe i bardzo atrakcyjnego bonus powitalnego, który otrzymasz podając podczas rejestracji Betfan kod promocyjny GOAL. A co możesz otrzymać od bukmachera na start?

BETFAN specjalnie na turniej finałowy w Katarze uruchomił nową ofertę powitalną, dzięki której można nawet potroić swoje środki na grę. To zdecydowanie wyróżnią tego bukmachera na tle konkurencji.

W skład oferty powitalnej wchodzą:
– bonus 200% do 300 zł od pierwszego depozytu

Aby skorzystać z oferty powitalnej musisz pamiętać o podaniu podczas kodu promocyjnego GOAL. Aby odebrać bonus 200% do 300 zł, po dokonaniu rejestracji konta należy dokonać pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 50 zł. Przy takiej kwocie otrzymasz od BETFAN dodatkową “stówkę” i łącznie będziesz miał na grę 150 zł. Oczywiście im wyższa kwota tym wyższy bonus. Dokonując pierwszej wpłaty w wysokości 150 zł, otrzymasz dodatkowo 300 zł, co sprawią, że łącznie na grę będziesz mógł przeznaczyć aż 450 zł.

Aby bonus został odblokowany i abyś miał możliwość korzystania ze środków bonusów, należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą wpłaconego depozytu. BETFAN nie ma jednak przy tym żadnych wymagań dotyczących minimalnego kursy czy minimalnej liczby zdarzeń. Jeżeli spełnisz ten warunek, będziesz mógł swobodnie korzystać ze środków na koncie bonusowym.

Środki z konta bonusowego na konto główne będzie można natomiast przenieść po jednokrotnym obrocie ich wartością. W tym przypadku należy pamiętać, że do obrotu zaliczane są kuponu z przynajmniej 2 zdarzeniami oraz łącznym kursem minimum 3.00.

Betfan

Aż do 450 zł

Bonus 200% z kodem GOAL

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Bonus Superbet – promocje na MŚ 2022

W Superbet zakłady bukmacherskie na mistrzostwa świata można skorzystać z bardzo ciekawego pakietu powitalnego, którego wartość sięga aż 3754 zł. Przy okazji Euro 2020 Superbet przygotował również szereg dedykowanych promocji. Dedykowana oferta na MŚ 2022 nie jest jeszcze znana, ale jesteśmy przekonani, że ponownie stanie na wysokości zadania.

Co możemy natomiast otrzymać od Superbet zaraz po rejestracji. Jest w czym wybierać. Na pakiet powitalny w Superbet składają się:

– bonus od pierwszego depozytu 100% do 200 zł
– darmowy zakład (freebet) 34 zł
– cashback do 3500 zł (tydzień bez ryzyka)
– bonus 20 zł za korzystanie z aplikacji mobilnej

Aby otrzymać od Superbet bonus powitalny w takiej formie trzeba przede wszystkim spełnić jeden warunek. Podczas rejestracji, która jest dostępna pod poniższym linkiem, należy podać kod promocyjny GOAL.

Co trzeba zrobić, aby go otrzymać. Podstawowy warunek jest jeden – należy kliknąć w poniższy link, a następnie zarejestrować konto podając w polu kod promocyjny: GOAL.

Podstawowym i stałym elementem bonusu powitalnego od Superbet jest bonus 100% od pierwszego depozytu aż do 200 zł. Jeżeli Twoja wpłata wyniesie 100 zł, otrzymasz od bukmachera kolejne 100 zł do wykorzystania na grę. Tutaj należy jednak pamiętać o tym, że minimalna kwota depozytu uprawniająca do skorzystania z bonusu to 20 zł. Uzyskanie środki bonusowe przed wypłatą podlegają natomiast obrotowi za stawkę odpowiadającą 2-krotności kwoty bonusu (minimalny kurs 1.80).

Graczy z pewnością zainteresuje również darmowy zakład 34 zł. Otrzymamy go dokonując depozytu w kwocie minimum 50 zł. To jednak nie wszystko, bowiem dodatkowe 20 zł na grę można odebrać w aplikacji mobilnej Superbet (w ciągu 7 dni od momentu złożenia pierwszego depozytu). Oba freebety nie podlegają obrotowi, co oznacza, że środki ewentualnej z wygranej możesz natychmiast wypłacić.

Wrażenie robi również kwota cashbacku 3500 zł. W Superbet możesz do takiej kwoty grać bez ryzyka aż przez 7 dni!

Superbet

Aż do 3755+600 zł

Najwyższy pakiet powitalny z kodem GOAL

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Jak widzisz bukmacherzy przygotowali wiele ciekawych promocji. Aby ułatwić Ci typowanie, na bieżąco analizujemy szanse na wygrane poszczególnych drużyn. Sprawdzaj nasze typy na mundial 2022.

Bonus PZBuk – promocje na MŚ 2022

Szerokiej oferty zakładów na mistrzostwa świata nie zabraknie również w PZBuk. Bukmacher ten oferuje również ciekawy bonus powitalny. Rejestracja konta za pośrednictwem naszej strony pozwala na skorzystanie z cashbacku do 500 zł oraz odebranie darmowego zakładu o wartości 50 zł. Freebetu nie znajdziemy w standardowej ofercie, jest on przeznaczony tylko dla Czytelników goal.pl

Jak już wspomnieliśmy odbiór pakietu powitalnego w takiej formie jest możliwy skorzystaniu z linku znajdującego się na naszej stronie.

Cashback do 1000 zł można wykorzystać na kuponie AKO z minimalnym kursem 1.40 każdego zdarzenia. Stawka takiego kuponu musi wynosić od 100 do 1000 zł. Jeżeli zagrany kupon okaże się nietrafiony, PZBuk dokona zwrotu w formie freebetu.

Z kolei freebet 50 zł za rejestrację odbierzemy za zagranie za minimum 50 zł kuponu AKO z kursem łącznym 2.00.

PZBuk

Aż do 250 zł

Bonus powitalny do 250 zł

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Bonus Fortuna – promocje na MŚ 2022

Fortuna zakłady bukmacherskie w swojej ofercie dla nowych klientów ma wszystko to, czego najczęściej szukają kibice. Najważniejszym elementem pakietu powitalnego jest sprawdzony zakład bez ryzyka do 600 zł. W tym elemencie Fortuna wyróżnia się na tle konkurencji, bowiem oferowany przez nią cashback jest bardzo przejrzysty. Już wyjaśniamy dlaczego.

Korzystając z cashbacku w Fortunie ubezpieczasz całą stawkę swojego kuponu. Oznacza to, że w przypadku przegranej bukmacher zwróci na konto całą kwotę, bez odliczania od niej podatku. Jedynym warunkiem wypłaty pozostaje dokonanie jednokrotnego obrotu kwotą otrzymanego zwrotu. Co ważne, nie ma tutaj warunków dotyczących liczby zdarzeń na kuponie czy minimalnego kursu.

Podanie kodu promocyjnego GOAL podczas rejestracji w Fortunie daje możliwość odebrania również innego elementów bonusu powitalnego:

– freebetów o wartości 30 zł (za pełną rejestrację i za pierwszą wpłatę)

Czytelnicy Goal.pl mogą w ramach bonusu powitalnego mogą liczyć również na dwa freebety. Pierwszy darmowy zakład o wartości 20 zł otrzymamy zaraz po dokonaniu pełnej rejestracji konta, natomiast drugi o wartości 10 zł trafi na konto po dokonaniu pierwszego depozytu.

Fortuna

Aż do 635 zł

Darmowe zakłady 20+10 zł z kodem GOAL

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

MŚ 2022 promocje

Listopad i grudzień to najważniejsze miesiące piłkarskiego kalendarza w 2022 roku. To właśnie wtedy czeka nas najważniejsza piłkarska impreza. Na całym świecie przed telewizorami zasiądą miliony kibiców, także tych, którzy na co dzień nie interesują się zbytnio piłkarskimi rozgrywkami. Mundial jest pod tym względem szczególną imprezą.

Wielu kibiców właśnie przy okazji mistrzostw świata rozpoczyna swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. To właśnie czekające nas mecze w Katarze są dobrą okazją do postawienia swojego pierwszego kuponu. A rozmaitych zakładów nie brakuje. W Polsce z pewnością największym zainteresowaniem cieszyć się będą oferty na mecze z udziałem reprezentacji Polski, która przystąpi do tego turnieju z dużymi nadziejami.

Dokonując wyboru bukmachera, a tych w Polsce legalnie działa kilkanaście, warto przeanalizować jaką mają ofertę i jakie bonus powitalne oferują na start. Możliwości jest bardzo wiele, a pakiety powitalne w poszczególnych zakładach bukmacherskich są rozmaite.

Bukmacherzy z pewnością będą prześcigać się oferując na MŚ 2022 promocje bukmacherskie, ale w pierwszej kolejności będą chcieli zwrócić na siebie uwagę swoją ofertą powitalną. Co najczęściej proponują w tym elemencie?

 • Kasa od depozytu – wielu bukmacherów oferuje podwojenie pierwszego depozytu, a niektórzy mają w swojej ofercie także bonus od drugiej i trzeciej wpłaty. Korzystając z takiego bonusu możesz bardzo szybko powiększyć swoje środki na grę. Przykładowo wpłacając w STS 100 zł, drugie 100 zł na grę otrzymamy od bukmachera
 • Darmowy zakład – popularnym elementem bonusów powitalnych są freebet, czyli darmowe zakłady. Bukmacherzy oferują graczom środki na grę, np. za dokonanie rejestracji lub dokonanie depozytu
 • Zakład bez ryzyka – jest to jeden z najbardziej popularnych wśród graczy bonus. Pozwala bowiem postawić kupon bez ryzyka. Zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback pozwala bowiem ubezpieczyć stawiany kupon. Dzięki temu w przypadku przegranej możemy odzyskać postawione środki

Przeczytaj więcej na temat ofert bukmacherskich na MŚ 2022 oraz sprawdź naszą recenzję, gdzie obstawiać mundial.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.