MŚ 2022 oferty bukmacherów

Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze to najważniejsza piłkarska impreza w tym roku. Nie tylko dla kibiców, ale również firm bukmacherskich. W tym miejscu znajdziesz informacje o najlepszych ofertach i promocjach bukmacherów na Mundial 2022, zakładach na MŚ 2022, kursach oraz typach na poszczególne wydarzenia i mecze.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Promocje bukmacherskie na MŚ 2022

 1. STS

  Zakład bez ryzyka 100 zł w STS z kodem GOAL
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
 2. Betfan

  Bonus 200% do 300 zł z kodem GOAL
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
 3. Superbet

  Pakiet powitalny z kodem GOAL
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
 4. Totalbet

  Zakład bez ryzyka 200 zł i freebety bez depozytu 35 zł
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

MŚ 2022 zakłady bukmacherskie

Na MŚ 2022 zakłady znajdziecie w ofercie każdego legalnego polskiego bukmachera. To obowiązkowa pozycja. Obszerną ofertę prezentują między innymi:

To tylko część legalnie działających na polskim rynku bukmacherów. Nie mamy wątpliwości, że każdy z nich zaoferuje swoim klientom bogatą ofertę zakładów bukmacherskich na MŚ 2022. Możecie się również spodziewać z ich strony wielu ofert promocyjnych w trakcie turnieju, które pozwolą wam na zwiększenie swoich wygranych. Na razie nie wiemy jeszcze jakie przygotują na MŚ 2022 promocje, ale o najważniejszych będziemy informować w naszym serwisie. Ponadto znajdziecie w nim także recenzje wszystkich legalnych bukmacherów w w Polsce.

Zakłady bukmacherskie MŚ 2022 finał

Finał MŚ 2022 zaplanowany jest na 18 grudnia. Kandydatów do występu w nim jest kilku, swoich faworytów mają bukmacherzy. Jeżeli masz swoje przewidywania co do tego, kto może zagrać o złoty medal, możesz już teraz rozważyć zagranie zakładu na finał lub sprawdź typy na mundial 2022 na naszej stronie.

Zakłady bukmacherskie MŚ 2022 zwycięzca

Każdy ma swojego faworyta do zwycięstwa w całym turnieju. W gronie kandydatów do złota można wymienić kilka zespołów, ale każdy z nich czeka długa droga do finału. O tym kto awansuje do następnej rundy, o tym kto pożegna się przedwcześnie z turniejem, może zadecydować nawet najmniejszy błąd. Złote medale zawisną na szyjach zawodników tego zespołu, który przez cały turniej będzie prezentował najrówniejszą formę. W ofercie bukmacherów już teraz możecie postawić zakład na zwycięzcę MŚ 2022 i warto dodać, że na tym etapie kursy są bardzo atrakcyjne.

Sprawdź także kursy bukmacherskie na mundial 2022.

MŚ 2022 zakłady na króla strzelców

Równie ciekawie jak rywalizacja o miano najlepszej drużyny na świecie, zapowiada się także rywalizacja o koronę króla strzelców turnieju. O tym który z zawodników zakończy z turniej z największą liczbą bramek na koncie zadecyduje nie tylko jego indywidualna forma. Wpływ na to ma również forma całego zespołu, bowiem im więcej dany zespół rozegra meczów na turnieju, tym większe szanse konkretnego piłkarza na skompletowanie większej liczby trafień.

Warto tutaj również dodać, że ułatwione zadanie będą mieli piłkarze, których drużyny w fazie grupowej trafiły na teoretycznie łatwiejszych przeciwników. Przykładem może być tutaj reprezentacja Anglii, która w fazie grupowej będzie mierzyć się z Walią, Stanami Zjednoczonymi i Iranem. Jeżeli chcesz postawić przed MŚ 2022 zakłady na króla strzelców musisz wziąć to wszystko pod uwagę.

Przeczytaj więcej o zakładach i typach na króla strzelców.

Darmowe zakłady na MŚ 2022

Zakłady na MŚ 2022 niewątpliwie zdominują listopadowo-grudniową ofertę legalnych bukmacherów. Z ich strony możemy spodziewać się również wielu promocji, które będą miały na celu zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z ich oferty. Już teraz rejestrując konto w niektórych bukmacherów możemy odebrać na start freebety, czyli właśnie darmowe zakłady. Takich ofert tuż przed turniejem, a także w jego trakcie będzie jednak znacznie więcej. Warto więc na bieżąco śledzić to co będą miały do zaoferowania poszczególne firmy.

MŚ 2022 kursy

Przed rozpoczęciem MŚ 2022 kursy na rozstrzygnięcia w całym turnieju, zarówno zespołowe jak i indywidualne, zmieniają się bardzo szybko. Wpływ na to ma wiele czynników – wyniki drużyny w ostatnich meczach przed turniejem, a nawet informacje o ewentualnych absencjach. Ocenę bukmacherów potrafią zmienić między innymi kontuzje ważnych zawodników poszczególnych drużyn.

Gra niektórych zespołów może być uzależniona od obecności czy formy pojedynczego zawodnika. Jedną z takich drużyn jest bez wątpienia reprezentacja Polski, w której ustalanie składu rozpoczyna się od Roberta Lewandowskiego. Jego ewentualny brak niewątpliwie miałby ogromny wpływ na szanse Biało-czerwonych oraz oferowane przez bukmacherów kursy np. na wyjście z grupy.

Im bliżej turnieju, tym bukmacherzy mają więcej danych pozwalających im dobre ustalenie kursów. Możemy być pewni, że na kilka tygodni przed turniejem kursy na wiele wydarzeń, w tym na zwycięzcę czy króla strzelców, będą mocno różnić się od tych, które znajdziemy przed samym jego rozpoczęciem. Poniżej przedstawiamy kursy aktualne na 12 października. To też pozwoli Wam porównać jak wyglądały tego dnia, a jak będą kształtować się na inaugurację turnieju.

Przeczytaj więcej o kursach na MŚ 2022.

MŚ 2022 kurs na wygraną Polski

Reprezentacja Polski nie jest oczywiście zaliczania do grona kandydatów do końcowego triumfu. Nie oznacza to jednak, że takich zakładów nie znajdziemy w ofercie poszczególnych bukmacherów. Szanse Biało-czerwonych nie są jednak przez nich oceniane zbyt wysoko i trudno mówić o tym, aby dawali oni szansę Polsce na zwycięstwo w MŚ 2022. Przy takim rozstrzygnięciu za każdą postawioną złotówkę można dostać nawet 150. W Polsce nie brakuje jednak niepoprawnych optymistów, którzy zdecydują się na taki zakład.

BukmacherKurs na zwycięstwo Polski
STS150.00
BETFAN130.00
Superbet150.00

MŚ 2022: Kursy na mecze Polaków

Reprezentację Polski w fazie grupowej czekają pojedynki z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną. W ofercie bukmacherów znajdziemy kursy na wszystkie pojedynki. Na chwilę obecną wyglądają tak:

MŚ 2022 kursy na króla strzelców

Przed rozpoczęciem turnieju możemy bez wątpienia wymienić kilku zawodników, którzy mogą liczyć się w walce o koronę króla strzelców. Są to oczywiście przedstawiciele tych drużyn, które są także wymieniane w gronie największych faworytów. Oczywistym jest bowiem fakt, że im więcej rozegranych spotkań, tym więcej okazji do powiększenia swojego dorobku bramkowego.

Bukmacherzy szanse poszczególnych zawodników oceniają nie tylko na podstawie ich indywidualnej klasy. Biorą także pod uwagę siłę ich zespołów, ich pozycję w zespole, czy także kalendarz grupowych gier. Nieco ułatwione zadanie będą mieli zawodnicy, których zespoły trafiły do teoretycznie słabszej grupy. Przykładem jest Harry Kane, którego reprezentacja będzie mierzyć się z USA, Iranem i Walią. To właśnie Anglik jest obecnie największym faworytem bukmacherów.

Poniżej przedstawiamy kursy na króla strzelców MŚ 2022. Tak kształtują się przed turniejem, ale z każdym kolejnym meczem oczywiście będą mocno się zmieniać.

Król strzelców MŚ 2022?

Kursy na króla strzelców Mistrzostw Świata 2022

STS
8.25
HARRY KANE
Zagraj!
STS
9.25
KYLIAN MBAPPE
Zagraj!
STS
13.00
LIONEL MESSI
Zagraj!
STS
14.00
NEYMAR
Zagraj!
STS
14.00
KARIM BENZEMA
Zagraj!
STS
16.00
CRISTIANO RONALDO
Zagraj!
STS
18.00
ROMELU LUKAKU
Zagraj!
STS
40.00
ROBERT LEWANDOWSKI
Zagraj!

Kursy aktualne na 12.10.2022 12:49

MŚ 2022 kursy na zwycięzcę

Bukmacherzy mają już w swojej ofercie kursy na zwycięzcę MŚ 2022. Poniższa tabela przedstawia kursy na kilku kandydatów do końcowego triumfu w turnieju.

Zwycięzca MŚ 2022

Kursy na zwycięzcę MŚ 2022

STS
5.00
BRAZYLIA
7.00
FRANCJA
8.00
ANGLIA
8.00
ARGENTYNA
Zagraj!
Betfan
5.00
BRAZYLIA
7.00
FRANCJA
8.00
ANGLIA
8.00
ARGENTYNA
Zagraj!
Superbet
6.50
BRAZYLIA
7.50
FRANCJA
8.00
ANGLIA
9.50
ARGENTYNA
Zagraj!

Kursy aktualne na 12.10.2022 12:58

Bukmacherzy zgodnie w roli faworyta do złotego medalu stawiają na Brazylię. Kursy na zwycięstwo Canarinhos kształtują się w okolic 5.00 – 6.50, co gwarantuje spory zysk w przypadku takiego rozstrzygnięcia. Nieco niżej oceniane są szanse broniącej tytułu Francji, a za jej placami plasują się w tych przewidywaniach Anglia i Argentyna.

MŚ 2022 typy

Kto zdobędzie mistrzostwo świata, kto zagra w finale, kto sięgnie po koronę króla strzelców, jakimi wynikami zakończą się poszczególne spotkania? Ile osób, tyle opinii. Z naszej strony w podjęciu decyzji postaramy się pomóc prezentują Ci nasze typy MŚ 2022.

Podczas turnieju zaprezentujemy Tobie kompletne analizy każdego spotkania, które opatrzymy proponowanymi przez nas typami. Informacje te opatrzymy również promocjami oferowanymi przez danych bukmacherów, tak aby zysk z zagrania kuponu był jak największy. Ostateczną decyzję oczywiście zostawiamy Tobie.

MŚ 2022: poprzedni zwycięzcy i faworyci

Faworyci MŚ 2022 stoją przed niełatwym zadaniem, bowiem podczas turnieju będą musieli się mierzyć z dużą presją ze strony swoich kibiców. Historia mistrzostw świata już wiele razy pokazała, że w turniejach finałowych niespodzianki są na porządku dziennym. Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że drużyny które do tej pory sięgały po złote medale w pełni na to zasługiwały.

RokZwycięzca Mistrzostw ŚwiataDrugie miejsce
1994BrazyliaWłochy
1998FrancjaBrazylia
2002BrazyliaNiemcy
2006WłochyFrancja
2010HiszpaniaHolandia
2014NiemcyArgentyna
2018FrancjaChorwacja

MŚ 2014: gospodarze zawiedli

Faworytem bukmacherów przed turniejem był jego gospodarz – reprezentacja Brazylii. Drużyna prowadzona przez Luiza Felipe Scolariego nie była jednak w stanie nawiązać do turnieju z 2002 roku, kiedy Canarinhos po raz ostatni sięgnęli po złote medale. Brazylijczycy dotarli do strefy medalowej, ale ostatecznie zakończyli turniej na czwartym miejscu, ulegając w pojedynku o brąz Holandii. Wcześniej w kompromitującym stylu ulegli 1:7 reprezentacji Niemiec.

Niemcy po tym zwycięstwie zameldowali się w wielkim finale, w którym o miano mistrzów świata przyszło im rywalizować z Argentyną. W podstawowym czasie gry mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Rozstrzygnięcie przyniosła natomiast dogrywka, w której zwycięskiego gola dla niemieckiego zespołu zdobył Mario Goetze.

MŚ 2018: tytuł dla Francji, dominacja Europy

Cztery lata temu rywalizację w finałach mistrzostw świata zdominowali przedstawiciele Europy, którzy w komplecie znaleźli się w strefie medalowej. Największą niespodziankę sprawiła reprezentacja Chorwacji, która znalazła się w samym finale, ale ostatecznie musiała zadowolić się srebrnymi medalami. Triumfowali faworyzowani Francuzi, którzy w decydującym meczu wygrali 4:2. Na najniższym stopniu podium stanęli Belgowie, którzy w spotkaniu o trzecie miejsce ograli Anglię.

Czy na MŚ 2022 będziemy świadkami podobnego scenariuszu jak cztery lata temu, czy jednak katarski mundial będzie miał podobny przebieg jak ten rozgrywany osiem lat temu w Brazylii?

Unfortunately, no events are available at this point. Please check back later.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 30 marca 2023 16:01.

Sprawdź także bonusy bukmacherskie na MŚ 2022.

Najczęściej zadawane pytania

Mało czasu na czytanie? Przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania co do MŚ 2022. Zakłady na króla strzelców czy zwycięzcę będą wtedy łatwiejsze!

Jak mogę postawić na MŚ 2022?

W pierwszej kolejności musisz założyć konto u jednego z polskich legalnych bukmacherów. Każdy z nich będzie miał w swojej ofercie bogatą ofertę zakładów na MŚ 2022. Musisz jednak pamiętać, że gra w zakładach bukmacherskich jest dozwolona tylko dla osób pełnoletnich. Rejestrując konto u bukmachera musisz liczyć się z koniecznością weryfikacji swojej tożsamości poprzez przesłanie zdjęć lub skanów jednego z posiadanych przez Ciebie dokumentów.

Gdzie mogę obejrzeć MŚ 2022?

Wszystkie mecze mistrzostw świata w Katarze będą transmitowane “na żywo” na kanałach TVP. Mecze będziesz mógł oglądać także za pośrednictwem internetu

Które zespoły są faworytami?

Do grona faworytów MŚ 2022 zaliczane są drużyny Brazylii, Francji, Anglii i Argentyny.