Milenium wypłata

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Zastanawiasz się, jak działają u bukmachera Milenium wypłaty i czy Twoje pieniądze są u niego bezpieczne? W tym artykule analizujemy dostępne na tym portalu metody płatności i porównujemy je z ofertą konkurencji. Tłumaczymy też, dlaczego Milenium to legalna metoda obstawiania online w Polsce.

Milenium wstrzymuje przyjmowanie zakładów

W oczekiwaniu na powrót zakładów w Milenium, przeczytaj recenzję STS zakładów bukmacherskich, lub przejdź na stronę bukmachera:

Przeczytaj także:
Zakłady bukmacherskie MileniumAplikacja mobilna Milenium
Bonus powitalny MileniumMilenium freebet
Rejestracja w MileniumKod bonusowy Milenium
Wypłata w MileniumMilenium zakłady na żywo

Wypłaty w Milenium

Bukmacher Milenium to firma, u której Twoje środki będą bezpieczne. Wynika to z faktu, że spełnił on wszystkie warunki konieczne do tego, żeby uzyskać licencję na działalność na polskim rynku – i na mocy zezwolenia Ministra Finansów RP ją otrzymał.

To oznacza, że Milenium działa zgodnie z polskim prawem i posiada odpowiednie zaplecze finansowe oraz infrastrukturę zapewniającą uczciwe rozliczanie zakładów. A więc już wiesz, że Twoja kasa jest bezpieczna – ale w jaki sposób możesz nią na portalu zarządzać? Przejdźmy do metod płatności, które udostępnia bukmacher.

Metody wpłaty

Niestety u tego bukmachera przeprowadzanie wpłat nie jest zbytnio nowoczesne, ale zamiast od razu narzekać, zacznijmy od pozytywnego akcentu. Podobnie jak wielu konkurentów, Milenium ma bonus powitalny – jest to 100% od pierwszej wpłaty do 1000 zł. To oznacza, że po udanym założeniu konta, weryfikacji i zdeponowaniu kasy masz szansę na pomnożenie wpłaconej kwoty przez dwa. Maksymalna ilość kasy objęta promocją to 1000 zł, co oznacza, że nawet, jeżeli wpłacisz 1200 zł, to i tak będziesz walczyć o co najwyżej 1000 zł bonusu.

A jak przedstawiają się dostępne sposoby wpłacenia kasy? Z żalem musimy odnotować, że na tę chwilę jest u Milenium bardzo słabo. Ten bukmacher udostępnia dosłownie jedną metodę wpłaty – dawno nie musieliśmy czegoś takiego pisać o jakimkolwiek buku dostępnym na polskim rynku!

Milenium pozwala deponować kasę wyłącznie na zasadzie szybkiego przelewu. Transakcje są obsługiwane przez firmę Transferuj.pl. Bukmacher deklaruje, że w przypadku wielu polskich banków, których lista znajduje się na stronie, wpłata powinna zająć maksymalnie 3 minuty.

Jest to oczywiście duże ułatwienie dla użytkowników, którym wygodnie jest wpłacać kasę przelewem bankowym, ale i tak przydałaby się większa różnorodność metod płatności. U konkurentów cztery dostępne sposoby to standard, a najlepsi na rynku miewają nawet jeszcze dwa razy więcej możliwych metod. Oczywiście Milenium nie pobiera żadnych prowizji od wpłaconej kasy, ale to również jest już klasyką wśród bukmacherów, a nie jakąś nietypową decyzją.

U tego bukmachera nie ma żadnego limitu wpłaty, co oznacza, że można wpłacić nawet jeden grosz – system zaakceptuje takie rozwiązanie. W oparciu o informację od pracowników Milenium zaznaczamy jednak, że taka wpłata… nie miałaby dużego sensu.

Wynika to z faktu, że minimalna stawka zakładu to 2 zł, co oznacza, że mniejszej kwoty nie da się w ogóle w systemie bukmachera wykorzystać. Dodatkowy plus jest taki, że nie ma także minimalnej kwoty pozwalającej na udział w akcji promocyjnej 100% do 1000 zł od pierwszej wpłaty. To oznacza, że możesz wpłacić na przykład tylko dyszkę czy dwie, ale i tak mieć szansę na bonus. Miło, że Milenium nie utrudnia życia graczom, którzy wolą obstawiać nieduże stawki.

Metody wypłaty

Na Milenium wypłata jest możliwa do przeprowadzenia wyłącznie na jeden sposób. Gdzieś już to słyszałeś, co? Tak, w akapicie o wpłatach u tego samego bukmachera… Ale teraz nie będziemy krytykować Milenium. Owszem, w kwestii metod wpłaty posucha wynika prawdopodobnie z zaniedbania samego bukmachera, ale już wypłaty są ograniczone przez polskie prawo, którego Milenium musi się trzymać.

U konkurencji sytuacja wygląda tak samo – wypłaty można dokonać wyłącznie na konto bankowe założone na dane właściciela konta bukmacherskiego. Podobnie jak przy wpłatach, tutaj również Milenium nie pobiera żadnych prowizji. Nie ma też żadnego rodzaju ograniczeń w kwestii minimalnej albo maksymalnej kwoty.

Jak wypłacić wygrane?

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Na Milenium wypłata to nic trudnego. Wystarczy najechać kursorem na awatar profilu w prawym górnym rogu, a następnie z menu, które się pojawi wybrać opcję “Wypłaty”. Dalej będziesz mieć możliwość wybrania kwoty, którą chcesz przelać na swoje konto. Wystarczy, że ją potwierdzisz i już transakcja się rozpocznie. Kasa powinna pojawić się u Ciebie po okresie do dwóch dni roboczych.

Czy mogę wypłacić bonus?

Jak już wspomnieliśmy, u bukmachera Milenium bonus powitalny to 100% od pierwszej wpłaty do 1000 zł. Czy możesz go wypłacić? Cóż, przecież właśnie po to są bonusy, żeby je wypłacać! Najpierw trzeba po prostu spełnić pewne warunki. U Milenium wygląda to tak, że obrotu dokonuje się na własnym depozycie.

Kiedy uda się już spełnić wszystkie wymogi, bonusowa kasa pojawia się na Twoim koncie głównym, co oznacza, że od razu jest ona możliwa do wypłaty. Pamiętaj tylko, żeby podczas rejestracji zaznaczyć odpowiednie zgody. W ten sposób zgłosisz chęć otrzymania bonusu – jeśli tego nie zrobisz, to niestety nie będziesz mógł wziąć udziału w akcji.

Żeby otrzymać bonusową kasę, będziesz musiał czterokrotnie obrócić wpłaconą przez siebie kwotą – chyba że wpłacisz powyżej 1000 zł, wówczas warunkiem obrotu będzie objęty tylko pierwszy tysiąc. Aby kupon się liczył, musi on składać się z co najmniej trzech wydarzeń, każde o kursie minimalnym 1.20.

Kurs całkowity musi natomiast wynieść co najmniej 2.0. Dziennie możesz wyrabiać maksymalnie 10% wymaganej kwoty obrotu, co oznacza, że cały proces zajmie Ci minimalnie 10 dni. Na spełnienie warunków masz 60 dni, więc czasu jest całkiem sporo.

Co sądzisz o bonusie powitalnym Milenium? Jak widać wypłacenie go może się okazać sporym wyzwaniem, głównie ze względu na przymus stawiania zakładów AKO z co najmniej trzema wydarzeniami.

Takie kupony mają niestety do siebie to, że są bardzo ryzykowne. Jako że można spełniać tylko 10% obrotu dziennie, będziesz musiał trafić co najmniej 10 trudnych zakładów AKO. Oczywiście może się to udać, ale trzeba przyznać, że bonus Milenium uda się wypłacić raczej głównie doświadczonym graczom.

Co do metod wpłaty i wypłaty, które oferuje ten bukmacher, cóż – po przeczytaniu artykułu pewnie wiesz już, że sytuacja nie wygląda zbyt różowo. Jedna metoda wypłaty jest w pełni akceptowalna, ale już możliwość wpłacania kasy wyłącznie przelewem to po prostu utrudnianie życia użytkownikom. Mamy nadzieję, że Milenium jak najszybciej rozszerzy ofertę! Bukmacherowi zdecydowanie brakuje tego elementu do wejścia na wyższy poziom.