Milenium kod bonusowy

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Milenium kod bonusowy 2020: BETTERBONUS

U bukmachera Milenium jako bonus na start możesz dostać równowartość swojego pierwszego depozytu do kwoty nawet 1500 zł. To dość typowy rodzaj promocji u polskich buków. Ale czy oprócz tego można podkręcić swoją nagrodę przez jakiś zaproponowany przez Milenium kod bonusowy? W tym artykule to sprawdzimy.

Milenium wstrzymuje przyjmowanie zakładów

W oczekiwaniu na powrót zakładów w Milenium, przeczytaj recenzję STS zakładów bukmacherskich, lub przejdź na stronę bukmachera:

Przeczytaj także:
Zakłady bukmacherskie MileniumAplikacja mobilna Milenium
Bonus powitalny MileniumMilenium freebet
Rejestracja w MileniumKod bonusowy Milenium
Wypłata w MileniumMilenium zakłady na żywo

Kod bonusowy Milenium

O co chodzi z kodami promocyjnymi? Zazwyczaj są to ciągi znaków, które można wpisać w odpowiednie pole podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Dzięki temu wielu bukmacherów zwiększa wymiar bonusu powitalnego lub w jakiś inny sposób wyróżnia gracza będącego posiadaczem kodu.

Jaki jest kod promocyjny Milenium?

Na Milenium kod promocyjny 2020 to “BETTERBONUS”. Użyj go w polu rejestracji swojego konta.

Bonus powitalny

Głównym bonusem powitalnym u bukmachera Milenium jest pomnożenie pierwszego depozytu przez 2, zwane też 100% od pierwszej wpłaty. Maksymalna kasa, jaką można uzyskać to 1500 zł, ale oczywiście możesz także wpłacić mniej kasy.

Po prostu będzie się to wiązało ze zmniejszoną kwotą bonusu. Możesz także dostać ubezpieczony zakład na wysokość 150 zł – jeśli przegrasz swój pierwszy kupon, to środki zostaną Ci zwrócone w formie punktów.

Żeby otrzymać bonus musisz oczywiście założyć konto u bukmachera Milenium. Kod promocyjny nie jest potrzebny, ale musisz koniecznie zaznaczyć w trakcie rejestracji okienko z napisem “Chcę otrzymać BONUS NA START”. W przeciwnym przypadku nie będzie Ci się należał bonus i już nie zdołasz tego naprawić!

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Następnie musisz dokonać depozytu. Możesz wpłacić tyle kasy, ile tylko chcesz, ale jeżeli wpłacisz więcej niż 1500 zł, to Twój potencjalny bonus i tak wyniesie maksymalnie tysiąc, ani złotówki więcej.

Jeśli natomiast wpłacisz mniejszą kwotę, np. 100 zł, to bonus również będzie mógł osiągnąć wartość maksymalnie stówki. U tego bukmachera nie dostajesz kasy bonusowej na osobne konto, tylko musisz spełnić warunek obrotowy na własnym depozycie. Jeżeli Ci się to uda, dostaniesz bonus od razu w formie możliwej do wypłaty!

W tym celu musisz w ciągu 60 dni czterokrotnie obrócić kwotą wpłaty. Minimalny wymagany kurs całkowity to 2.0 dla całego kuponu i 1.2 dla jednego wydarzenia. Żeby zaliczyć się do warunków obrotu, kupon musi się składać z co najmniej trzech wydarzeń. Zakłady pojedyncze i podwójne nie będą się liczyły. Dodatkowe ograniczenie stanowi fakt, że dziennie można wyrobić maksymalnie 10% wymaganej kwoty. To znaczy, że jeżeli wpłaciłeś 1500 zł i masz do obrotu 4000 zł, to dziennie możesz zbić z nich najwyżej 400 zł.

Nawet jeżeli naobstawiasz się i za sto tysięcy, to liczyć będzie się wyłącznie 10%. Ze względu na to ograniczenie nie jest możliwe spełnienie warunku obrotu szybciej niż w 10 dni. Pośrednio oznacza to także, że w celu wypłacenia bonusu będziesz musiał postawić co najmniej 10 kuponów. Nie ma możliwości załatwienia tej sprawy jednym czy dwoma kuponami.

Jak widać bonus powitalny Milenium może się okazać bardzo opłacalny, to w końcu szansa na dodatkowy tysiąc do ręki. Jednocześnie wymaga on jednak od gracza naprawdę dużo pracy i podejmowania sporego ryzyka. Obowiązujące u tego bukmachera zasady są jednymi z najbardziej restrykcyjnych na polskim rynku.

Nie dość, że trzeba stawiać zakłady wielokrotne złożone z aż 3 zdarzeń, to jeszcze trzeba postawić ich co najmniej 10, ryzykując przy tym nie bonusem, a własną kasą. Do tego istnieje też kilka dodatkowych ograniczeń: do warunku nie zaliczają się zakłady Totalizatora, Rozpisowe, Typ Dnia.

Inne bonusy

Przyjrzyjmy się całej reszcie oferty bonusowej Milenium. Podobnie jak praktycznie wszyscy bukmacherzy, ten także przygotował promocje nie tylko dla nowych użytkowników, ale również dla tych, którzy regularnie korzystają z serwisu.

Bonus 5-10-15

Ta promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy lubią stawiać zakłady AKO. Dzięki niej im więcej zdarzeń postawisz na jednym kuponie, tym większy bonus doda Ci bukmacher do potencjalnej wygranej. Za 5-9 zdarzeń otrzymasz dodatkowe 5%, za 10-14 10%, a za ponad 15 nawet 15% bonusu. Kurs minimalny każdego ze zdarzeń na kuponie musi wynieść co najmniej 1.20.

Co prawda są na polskim rynku bukowie, którzy oferują fanom AKO jeszcze lepsze warunki, ale dobrze, że Milenium także zdecydowało się podbić wygrane z takich kuponów. Pamiętaj tylko, że zakłady wielokrotne wiążą się z bardzo wysokim ryzykiem – stawiaj tylko tyle kasy, ile możesz stracić! Ze szczegółowymi warunkami promocji możesz się oczywiście zapoznać na stronie bukmachera.

Bonus Grand

Ta promocja również premiuje osoby stawiające zakłady AKO, ale w tym przypadku wymagane jest podjęcie nawet większego ryzyka. Tu również na kuponie musi się znaleźć co najmniej pięć wydarzeń, ale tym razem dla każdego z nich kurs minimalny wynosi 2.0. Jeżeli wygrasz taki zakład, to Milenium podwyższy Twoją wygraną o aż 20%!

Milenium Bezpieczny

To kolejna promocja pod kątem zakładów AKO, ale tym razem umożliwia ona zmniejszenie ryzyka. Jeżeli puścisz kupon o minimalnym kursie ogólnym 180.00 i maksymalnym kursie jednego wydarzenia 5.0, a potem okaże się, że tylko jeden typ nie wypalił, to zamiast przegrać swoją stawkę, wygrasz jej dziesięciokrotność.

To swoiste ubezpieczenie pozwalające wygrać chociaż trochę kasy, kiedy pomylisz się tylko o jedno wydarzenie. Pamiętaj tylko, żeby w trakcie komponowania kuponu wybrać odpowiednią opcję i aktywować tę promocję.

Happy Hour

W ramach tej promocji możesz w trakcie wybranych godzin grać bez podatku. Wykaz dat i okresów objętych promocją jest dostępny na stronie bukmachera – jeżeli nie jest akurat widoczny, oznacza to, że akcja nie jest akurat aktywna. Promocja jest dostępna dla członków Liga Mistrzów Milenium. Posiadacze czerwonej lub srebrnej karty muszą mieć na kuponie co najmniej 4 wydarzenia, a ci z kartą złotą lub platynową 3.

Liga Mistrzów Milenium

Liga Mistrzów to u tego bukmachera klub lojalnościowy, w którym gracze mogą zbierać punkty i wygrywać nagrody za aktywność w serwisie. Punkty otrzymasz za każdy postawiony zakład – im więcej wydarzeń i im większa stawka, tym ich więcej. W Lidze Mistrzów możesz uczestniczyć zarówno przez internet, jak i w punkcie. Szczegółowe zasady działania tego programu znajdziesz na stronie bukmachera.

Co sądzisz o ofercie bonusowej Milenium? Naszym zdaniem niestety jest ona nieco zbyt jednowymiarowa. Praktycznie wszystkie dostępne promocje wymagają stawiania zakładów AKO, natomiast fani zakładów pojedynczych są zadziwiająco mało zadbani przez bukmachera. Bonus na start jest całkiem spory, ale konkurencja ma podobne lub większe bonusy i do tego nie wymaga spełniania tak wyśrubowanych warunków obrotu.