Bonus powitalny Milenium

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Bukmacher, który wybrał sobie nazwę łudząco podobną do pewnego banku, ma dla każdego nowego użytkownika bonus na dzień dobry. To klasyczna promocja związana z wpłatą pierwszego depozytu. Jak to wszystko dokładnie działa? Musisz oczywiście zacząć od założenia konta na stronie Milenium.

Milenium wstrzymuje przyjmowanie zakładów

W oczekiwaniu na powrót zakładów w Milenium, przeczytaj recenzję STS zakładów bukmacherskich, lub przejdź na stronę bukmachera:

Przeczytaj także:
Zakłady bukmacherskie MileniumAplikacja mobilna Milenium
Bonus powitalny MileniumMilenium freebet
Rejestracja w MileniumKod bonusowy Milenium
Wypłata w MileniumMilenium zakłady na żywo

Bonus na start należy się tylko tym, którzy pozytywnie przeszli proces rejestracji. Pamiętaj, że będziesz poproszony o podanie prawdziwych danych osobowych, numeru telefonu oraz konta bankowego. Przygotuj sobie również skan jakiegoś dokumentu tożsamości, który prześlesz bukmacherowi, aby mógł potwierdzić, że jesteś osobą pełnoletnią. Następnie, na adres mailowy, który podałeś podczas rejestracji, przyjdzie link aktywacyjny.

Klikając w niego tworzysz swoje konto bukmacherskie. Teraz czas zgarnąć jakieś darmowe środki na początek. Aby skorzystać z tej promocji powitalnej, musisz dokonać pierwszego depozytu, który zostanie podwojony przez Milenium. Bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1500 zł?

My to kupujemy! Jednak to jeszcze nie koniec! Oprócz tego każdemu nowemu graczowi bukmacher dorzuca darmowy zakład za 150 zł. Zastanawiasz się jak wyglądają na Milenium warunki obrotu bonusu, zapraszamy Cię do zapoznania się z resztą artykułu.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Promocje w Milenium

Masz już konto na stronie tego buka i zagrałeś za środki bonusowe? To jeszcze nie koniec przygód z promocjami bukmacherskimi. Jeżeli chodzi o pozostałe bonusy, Milenium prezentuje się bardzo dobrze na tle innych operatorów.

Co takiego możesz znaleźć na jego stronie? Poniżej przedstawimy Ci wybrane promocje. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, przejdź naszym linkiem na stronę Milenium. Tam znajdziesz szczegóły wszystkich promocji.

Bonus 5-10-15

Jeżeli jesteś fanem zakładów wielokrotnych, ta promocja jest idealna dla Ciebie. Im więcej zdarzeń znajdzie się na twoim kuponie, tym więcej możesz zyskać.

  • Od 5 do 9 zdarzeń – wygrana powiększona o 5%
  • Od 10 do 14 zdarzeń – wygrana powiększona o 10%
  • Od 15 zdarzeń w zwyż – wygrana powiększona o 15%

Do promocji zaliczają się zdarzenia po minimalnym kursie 1.20. W regulamine znajdziesz równiez zapis o tym, że bonus 5-10-15 jest przeznaczony wyłącznie dla uczestników programu lojalnościowego Liga Mistrzów milenium. Nic się nie przejmuj! Jeżeli założyłeś internetowe konto na stronie bukmachera, jesteś automatycznie dodany do tego programu.

Happy Hour

Promocja Happy Hour występuje w dwóch odsłonach. Możesz z niej skorzystać obstawiając zakłady przedmeczowe lub na żywo. Jeżeli interesuje Cię opcja prematch, możesz zyskać dodatkowe 14% swojej wygranej. Jeżeli posiadasz złotą lub platynową kartę Ligi Mistrzów Milenium musisz obstawić minimum trzy zdarzenia.

Jeśli natomiast Twoja karta jest czerwona lub złota, wymagane jest obstawinie jednego zdarzenia więcej. Jesteś może nocnym markiem i lubisz obstawić na żywo? Happy Hour Live będzie dla Ciebie w takim razie idealnym rozwiązaniem. Od godziny 00:05 do 8:00 bukmacher również podniesie Twoją wygraną aż o 14%! Szczegóły obu promocji znajdziesz na stronie Milenium.

Grand

Kolejna promocja skierowana jest do tych, którzy lubią adrenalinę i nie biją się czasem zaryzykować. Wybierz pięć zdarzeń w zakładzie wielokrotnym, a Milenium doceni to i da Ci aż 20% Twojej wygranej za free. Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia, które się zaliczy do tej oferty, to 2.0.

Na luzie bez ryzyka

Tak jak już pisaliśmy u tego buka wiele się dzieje. Co jeszcze możesz znaleźć na stronie Milenium? Promocje są zdecydowanie jego mocną stroną. Na zakończenie tej części artykułu, przyjrzyjmy się ofercie “Na luzie bez ryzyka”. W dniu objętym promocją zagraj za minimum 40 zł. Następnie na jedno ze zdarzeń w zakładzie pojedynczym lub wielokrotnym postaw 20 zł. Jeżeli nie dopisze Ci szczęście i przegrasz, Milenium zwróci Ci postawione środki. Prawda, że proste?

Jak zagrać za bonus?

Powróćmy jeszcze raz do oferty powitalnej bukmachera, czyli bonusu 100% od depozytu oraz darmowego zakładu. Oczywiście warunkiem skorzystania z tej promocji jest założenie konta gracza na stronie Milenium.

Pamiętaj jednak, aby koniecznie podczas rejestracji zaznaczyć opcję “Chcę otrzymać BONUS NA START” oraz “Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD”. Jeżeli tego nie zrobisz, nie będziesz miał możliwości zgarnięcia 1500 zł oraz freebeta, które są przecież dostępne w ofercie Milenium. Jak zagrać za bonus 100% i freebeta? Już tłumaczymy.

Bonus 100% do 1500 zł + freebet

Jeśli chcesz skorzystać z tej promocji musisz w ciągu dziesięciu dni, od momentu pozytywnej weryfikacji konta, dokonać depozytu. Bukmacher podwoi Twoją wpłatę do maksymalnej kwoty 1500 zł. Czyli jeżeli wpłacisz 300 zł, drugie tyle dostaniesz w prezencie. Teraz możesz zacząć obstawiać.

Stwórz kupon z minimum trzema zdarzeniami, z minimalnym kursem ogólnym 2.00. Kurs pojedynczego zdarzenia powinien wynieść min. 1.20. Dzienny limit obrotu wynosi w sumie 10% łącznego obrotu, który musisz wykonać. A jak wygląda sytuacja z darmowym zakładem? Zagraj za 10 zł, a jeżeli Twój kupon będzie przegrany, bukmacher odda Ci postawione środki.

Warunki obrotu

Na koniec powiemy Ci jeszcze jak zrobić w zakładach na Milenium obrót bonusem tak, aby móc wypłacić środki przyznane Ci przez bukmachera. Po dokonaniu depozytu masz aż 60 dni na to, żeby obrócić bonusem czterokrotnie.

Czyli jeśli Twój depozyt wyniósł 1500 zł, dostałeś drugiego tysiaka gratis i w sumie musisz postawić zakłady za kwotę 4000 zł. Wydaje Ci się, że to wygórowany warunek? Uwierz nam, że u niektórych bukmacherów jest jeszcze trudniej, ponieważ do obrotu liczy się unich łączna kwota bonusowa i depozytu. Promocją tą są objęte zarówno zakłady na żywo jak i przedmeczowe.

Millenium opinie

Pora na podsumowanie całej oferty powitalnej Milenium. Nasza ocena jest jak najbardziej pozytywna. Pamiętajmy, że nie tak dawno bonus dla nowych graczy był u tego buka znacznie niższy. Doceniamy też to, że do pakietu dla nowych użytkowników został dodany darmowy zakład.

To promocja wyjątkowo lubiana przez graczy. Co jeszcze? Mimo, że nie było to tematem powyższej recenzji, wspomnijmy jednak o samej ofercie na zakłady, która na Milenium prezentuje się naprawdę dobrze. Mamy tutaj zarówno wszystkie klasyczne dyscypliny jak i te bardziej niszowe. Do tego bukmacher nie zapomniał oczywiście o fanach sportów wirtualnych oraz e-gamingu. Z czystym sumieniem wystawiamy temu operatorowi bardzo dobre noty.