Jagiellonia czy Śląsk? Zgarnij 300 zł za wskazanie mistrza Polski!

Jagiellonia - Śląsk w Fortunie
Fortuna Na zdjęciu: Jagiellonia - Śląsk w Fortunie

Dopiero w ostatniej kolejce PKO Ekstraklasy rozstrzygnie się kwestia mistrzostwa. W grze są Jagiellonia i Śląsk, a Fortuna oferuje 300 zł za wytypowanie złotego medalisty.

Fortuna
Bonus 300 zł
Mistrzostwo Jagiellonii lub Śląska
  • Ostatnia kolejka sezonu 2023/2024 wyłoni mistrza Ekstraklasy
  • Fortuna przygotowała 300 zł bonusu za wskazanie złotego medalisty
  • Zarejestruj się z kodem GOAL i skorzystaj z oferty

Bonus 300 zł od Fortuny za wytypowanie mistrzostwa Jagiellonii lub Śląska

Na 34. kolejkę Ekstraklasy Fortuna przygotowała wyjątkową promocję dla nowych graczy. Rejestrując się z kodem GOAL, możesz zgarnąć bonus 300 zł za wytypowanie tego, kto zdobędzie mistrzostwo Polski w sezonie 2023/2024. W grze o tytuł są Jagiellonia i Śląsk.

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj się w Fortunie z kodem GOAL lub kliknij w powyższy banner
  2. Wyraź przynajmniej jedną zgodę marketingową (sms lub e-mail)
  3. Wpłać na pierwszy depozyt co najmniej 30 złotych
  4. Postaw pierwszy kupon SOLO za minimum 2 złote na mistrzostwo Jagiellonii lub Śląska (sekcja klasyfikacja końcowa)
  5. Jeśli spełnisz warunki i trafisz swój kupon, otrzymasz 300 złotych bonusu w formie punktów Fortuna

Kto zdobędzie mistrzostwo Polski? Jagiellonia czy Śląsk?

Przed ostatnią kolejką w lepszej sytuacji jest Jagiellonia, która wyprzedza Śląsk dzięki lepszemu bilansowi w meczach bezpośrednich. Oprócz tego białostoczanie mają teoretycznie łatwiejszego rywala, bo zmierzą się u siebie z Wartą Poznań, natomiast wrocławianie zagrają na wyjeździe z Rakowem.

Fortuna
Bonus 300 zł
Mistrzostwo Jagiellonii

Patrząc na cały sezon w wykonaniu obu drużyn, nie widzę innej możliwości, niż mistrzostwo Jagiellonii. Drużyna Adriana Siemieńca ma więcej atutów i trudno sobie wyobrazić, aby wypuściła wielką szansę w ostatniej kolejce.

Warunki bonusu 300 zł za zwycięstwo Atalanty lub Bayeru

Promocja na wytypowanie mistrzostwa Jagiellonii lub Warty jest skierowana tylko do nowych użytkowników, którzy zarejestrują konto z kodem GOAL. Zaznaczamy, że musi to być konto stałe, a więc konieczna jest rejestracja przez Moje ID lub formularz kontaktowy z późniejszym załączeniem skanów dowodu tożsamości.

Podczas zakładania konta należy także zaakceptować przynajmniej jedną zgodę marketingową – do wyboru sms lub e-mail. Ostatnie dwa warunki, to minimalny pierwszy depozyt o wartości 30 złotych oraz pierwszy zakład za co najmniej 2 złote – na wygraną Bayeru lub Atalanty.

Bonus 300 złotych zostanie wypłacony, jeżeli spełnisz wszystkie opisane warunki, a Twój zakład zostanie rozliczony jako wygrany. Otrzymasz bonus w postaci 42 000 punktów Fortuna Klub Plus, które odpowiadają kwocie 30 złotych.

Jak znaleźć ten bonus?

Oferta bonusu 300 zł od bukmachera Fortuna za mistrzostwo Jagiellonii lub Śląska to specjalna oferta dla czytelników Goal.pl. Dlatego najprostszym sposobem skorzystania z promocji jest kliknięcie w jeden z linków lub bannerów tym artykule. Później wystarczy podać kod GOAL w procesie rejestracji.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze