High League 6: Typy i kursy

high league typy

High League 5 okazało się niezwykle udaną i atrakcyjną dla kibiców galą, dlatego organizatorzy zapowiedzieli nam już kolejną, 6. edycję High League. Kto zawalczy na High League, kiedy odbędzie się gala i gdzie można ją obstawiać? Tego wszystkiego dowiecie się z naszej publikacji. Zapowiada się na świetne widowisko.

High League 6 – najważniejsze informacje

Dopiero co byliśmy świadkami gali High League 5, a organizatorzy już przygotowali dla nas kolejny event. Gale High League to zdecydowanie drugie pod względem popularności i zainteresowania, zaraz po Fame MMA eventy, które niemal co edycję przyciągają coraz więcej widzów. Wiemy już, że High League 6 odbędzie się 18 marca 2022 w katowickim Spodku. Organizatorzy przygotowali dla nas wyjątkową walkę wieczoru. Zmierzą się w niej regularny uczestnik gal freakfightowych – Jacek Murański i Marcin Najman. Potwierdzone zostały również już walki Denisa Załęckiego i Tomasza “Szalonego reportera” Matysiaka, jednak wciąż nie znamy ich rywali.

GalaHigh League 6
Data i miejsce wydarzenia18 marca 2023 Spodek, Katowice
Udziałowcy High LeagueKhazhbi Edelbiev
Sławomir Bielski
Magdalena Rzewnicka
Diana Edelbieva

Typy na High League 6

W przypadku najbliższej gali High League kibiców mocno elektryzuje walka Jacka Murańskiego i Marcina Najmana. Obaj zawodnicy mocno polaryzują opinię publiczną, a do tego śmiało można powiedzieć, że nie należą do ulubieńców kibiców. Ponadto panowie są mocno skonfliktowani, dlatego spodziewać możemy się, że obaj pójdą na wymianę ciosów. Jacek Murański na koncie ma więcej zwycięstw od Najmana i wydaje się kompletniejszym od niego zawodnikiem. Jego rywal przegrał większość swoich walk, z czego w wielu padał już w pierwszej rundzie. Nie jesteśmy pewni, czy tak będzie i tym razem. Jakie są nasze typy High League? Obstawiamy jednak, że Murański również poradzi sobie z Najmanem.

Po raz kolejny walkę na gali High League swoją walkę stoczy Lexy Chaplin. W swoich poprzednich walkach wygrywała ona z Fagatą i Natsu pokazując, że jest zawodniczką, która poważnie podchodzi do tego typu wyzwań. Lexy zaimponowała swoją spokojną głową i przygotowaniem taktycznym. Z tego też powodu jest murowaną faworytką starcia z Pauliną Hornik. Chaplin nie zwykła rzucać się intensywnie na swoje rywalki. Jej styl to raczej spokojne badanie rywala. Dlatego też typujemy: Powyżej 1.5 rundy z kursem 1.80.

high league typy
fot. PressFocus

Co musisz wiedzieć o High League?

Federacja High League powstała w styczniu 2021 roku, stając się w krótkim czasie największą konkurencją dla High League. Jej właściciela dostrzegli trendy rynkowe, gdzie zainteresowanie walkami celebrytów i influencerów stale rosło. Do tej pory odbyło się już pięć gal High League, a każda kolejna rozmachem i popularnością przebijała poprzednią. 

Jej udziałowcami i zarazem właścicielami są Khazhbi Edelbiev, Sławomir Bielski, Magdalena Rzewnicka i Diana Edelbieva. Twarzą federacji został popularny w Polsce raper Malik Montana. Twórcy od początku postawili na głośne nazwiska, a na pierwszej gali High League zmierzyły się “Natsu” i “Lexy” Chaplin. Jedną z najmocniej kojarzonych z federacją zawodniczką stała się “Lil Masti”, która stoczyła pojedynki na pierwszej i trzeciej gali High League. Oba zakończyły się jej zwycięstwami.

Zdecydowanie największą publikę przyciągnęła gala High League 2. Ciekawa karta walk i głośne nazwiska w walce wieczoru przyciągnęły do Tauron Areny w Krakowie aż 19 tysięcy widzów. Jarosław “Pashabiceps” Jarząbkowski pokonał w walce wieczoru Michała “Owcę WK” Owczarzaka.

Sprawdź także Prime Show MMA typy oraz Fame MMA typy.

Najczęściej zadawane pytania na temat High League

Czy obstawianie High League jest opłacalne?

Zdecydowanie tak. Bukmacher Frotuna oferuje wysokie kursy i szeroką ofertę na High League.

Jak często odbywa się gala High League?

Gale High League średnio organizowane są raz na trzy miesiące.