High League: Typy i kursy

high league typy

High League 5 okazało się niezwykle udaną i atrakcyjną dla kibiców galą, dlatego organizatorzy zapowiedzieli nam już kolejną, 6. edycję Hugh League. Kto zawalczy na High League, kiedy odbędzie się gala i gdzie można ją obstawiać? Tego wszystkiego dowiecie się z naszej publikacji. Zapowiada się na świetne widowisko.

Zakłady bez ryzyka do 600zł + freebety 30zł z kodem GOAL
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

High League 6 – najważniejsze informacje

Dopiero co byliśmy świadkami gali High League 5, a organizatorzy już przygotowali dla nas kolejny event. Gale High League to zdecydowanie drugie pod względem popularności i zainteresowania, zaraz po Fame MMA eventy, które niemal co edycję przyciągają coraz więcej widzów. Wiemy już, że High League 6 odbędzie się 18 marca 2022 w katowickim Spodku. Organizatorzy przygotowali dla nas wyjątkową walkę wieczoru. Zmierzą się w niej regularny uczestnik gal freakfightowych – Jacek Murański i Marcin Najman. Potwierdzone zostały również już walki Denisa Załęckiego i Tomasza “Szalonego reportera” Matysiaka, jednak wciąż nie znamy ich rywali.

GalaHigh League 6
Data i miejsce wydarzenia18 marca 2023 Spodek, Katowice
BukmacherFortuna
Kod PromocyjnyGOAL

Nie masz jeszcze konta u tego bukmachera? Sprawdź nasz kod promocyjny Fortuna i odbierz bonus powitalny!

Jak obstawiać High League?

Jak zapewne już wiecie, obstawianie High League jest możliwe tylko u bukmachera Fortuna. Od początku istnienia gali posiada on na wyłączność prawa do oferty na walki z tego eventu. Oferta zakładów na High League 6 jest wyjątkowo szeroka w porównaniu do innych gal freak fight. Przed wytypowaniem swoich zdarzeń warto jednak dogłębnie przeanalizować możliwości. Na stronie bukmachera, a także w aplikacji Fortuna znajdziecie na niej szeroką ofertę na walki, a także atrakcyjne kursy. Typów wydarzeń możliwych do obstawiania jest wiele, tak więc nikt nie powinien czuć się zawiedziony jej ofertą. 

Jak zatem obstawiać High League? Wystarczy, że założycie konto u bukmachera Fortuna, najlepiej z naszym kodem promocyjnym Fortuna i dokonacie pierwszego depozytu. Bukmacher dla nowych użytkowników na okazję każdej gali przygotowuje poradnik na temat tego, jak należy obstawiać galę. Znajdziecie w nim wszelkie niezbędne informacje na temat kursów, typów zdarzeń i uczestników.

Typy na High League 6

W przypadku najbliższej gali High League kibiców mocno elektryzuje walka Jacka Murańskiego i Marcina Najmana. Obaj zawodnicy mocno polaryzują opinię publiczną, a do tego śmiało można powiedzieć, że nie należą do ulubieńców kibiców. Ponadto panowie są mocno skonfliktowani, dlatego spodziewać możemy się, że obaj pójdą na wymianę ciosów. Jacek Murański na koncie ma więcej zwycięstw od Najmana i wydaje się kompletniejszym od niego zawodnikiem. Jego rywal przegrał większość swoich walk, z czego w wielu padał już w pierwszej rundzie. Nie jesteśmy pewni, czy tak będzie i tym razem. Jakie są nasze typy High League? Obstawiamy jednak, że Murański również poradzi sobie z Najmanem.

Bukmacher na High League 6

Już od czasów założenia federacji, bukmacher Fortuna ściśle współpracuje z High League. Dlatego też posiada na wyłączność ofertę na obstawianie jej walk. Fortuna to gwarancja wysokich kursów, wielu możliwości obstawiania i szybkich wypłat wygranych. Dlatego też fani federacji High League chwalą sobie jej ofertę. Walki obstawiać można zarówno na stronie internetowej bukmachera, jak i w jego aplikacji Fortuna, która jest niezwykle intuicyjna w użytkowaniu.

high league typy
fot. PressFocus

Co musisz wiedzieć o High League?

Federacja High League powstała w styczniu 2021 roku, stając się w krótkim czasie największą konkurencją dla High League. Jej właściciela dostrzegli trendy rynkowe, gdzie zainteresowanie walkami celebrytów i influencerów stale rosło. Do tej pory odbyło się już pięć gal High League, a każda kolejna rozmachem i popularnością przebijała poprzednią. 

Jej udziałowcami i zarazem właścicielami są Khazhbi Edelbiev, Sławomir Bielski, Magdalena Rzewnicka i Diana Edelbieva. Twarzą federacji został popularny w Polsce raper Malik Montana. Twórcy od początku postawili na głośne nazwiska, a na pierwszej gali High League zmierzyły się “Natsu” i “Lexy” Chaplin. Jedną z najmocniej kojarzonych z federacją zawodniczką stała się “Lil Masti”, która stoczyła pojedynki na pierwszej i trzeciej gali High League. Oba zakończyły się jej zwycięstwami.

Zdecydowanie największą publikę przyciągnęła gala High League 2. Ciekawa karta walk i głośne nazwiska w walce wieczoru przyciągnęły do Tauron Areny w Krakowie aż 19 tysięcy widzów. Jarosław “Pashabiceps” Jarząbkowski pokonał w walce wieczoru Michała “Owcę WK” Owczarzaka.

Fortuna

Aż do 630 zł

Zakłady bez ryzyka do 600zł + freebety 30zł z kodem GOAL

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Sprawdź także Prime Show MMA typy oraz Fame MMA typy.

Najczęściej zadawane pytania na temat High League

Czy High League można obstawiać u innych bukmacherów?

Nie, walki federacji High League obstawiać możecie jedynie u bukmachera Fortuna.

Czy obstawianie High League jest opłacalne?

Zdecydowanie tak. Bukmacher Frotuna oferuje wysokie kursy i szeroką ofertę na High League.

Jak często odbywa się gala High League?

Gale High League średnio organizowane są raz na trzy miesiące.