Zakłady bukmacherskie eWinner

Uwaga! Ewinner zakończył swoją działalność. Z dniem 31 marca 2023 roku bukmacher ten nie przyjmuje zakładów. Bukmacher eWinner był obecny na polskim rynku zakładów sportowych od końca września 2019 roku.

Szukasz bukmachera dla siebie? Sprawdź ofertę STS – lidera na rynku zakładów sportowych w Polsce.

Najwyższy bonus w STS z kodem GOAL
Największy polski bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

eWinner Zakłady bukmacherskie
Strona internetowawww.ewinner.pl
eWinnerstarstarstarstarstar
SiedzibaPolska – Gdynia
Bonus powitalnyZakład bez ryzyka 110 zł
Kod rejestracyjnyGOAL
Warunki bonusumin. 20 zł, zwrot na konto depozytowe
Maksymalna stawkaBrak limitu
Maksymalna wypłatabrak limitu
Metody płatnościPrzelewy24, Blik, Visa, Mastercard
Obsługa klientaLivechat 8-22 7 dni w tygodniu, email
Ostatnia aktualizacjalistopad 2023

eWinner kod promocyjny

Legalni bukmacherzy próbują zwrócić na siebie uwagę użytkowników na różne sposoby. Jednym z nich są specjalne oferty różniące się od tych standardowych. Nie inaczej jest w przypadku tego bukmachera. Podając przy rejestracji udostępniony przez eWinner kod promocyjny można uzyskać lepszy bonus powitalny. Poniżej przedstawiamy ofertę, którą otrzymasz korzystając z kodu rejestracyjnego GOAL. Korzystając z naszego kodu otrzymasz podwyższony zakład bez ryzyka w kwocie 110 zł. Standardowa oferta dostępna na stronie bukmachera (bez naszego kodu) jest niższa i wynosi 100 zł.

Bonus powitalny eWinner

Nowi użytkownicy eWinner mogą skorzystać z oferty powitalnej składającej się z dwóch elementów. Wpisując podczas rejestracji kod promocyjny GOAL będziesz mógł otrzymać zakład bez ryzyka 110 złotych, a także bonus za drugi depozyt do 500 złotych. W obu przypadkach obowiązuje regulamin, który określa zasady korzystania z proponowanej oferty. Nie ma w tym jednak nic skomplikowanego.

Zakład bez ryzyka do 110 zł w ewinner

eWinner – zakład bez ryzyka 110 zł z kodem GOAL

Bukmacher eWinner przygotował nową ofertę powitalną. Od 12 maja nowi klienci mogą skorzystać z zakładu bez ryzyka. Wykorzystując przy rejestracji kod promocyjny GOAL otrzymasz zakład bez ryzyka w kwocie do 110 zł. Co ważne, w przypadku niepowodzenia kwota wraca na konto depozytowe i bez żadnych dodatkowych warunków można ją wypłacić na konto bankowe. Pamiętaj jednak, że zwracana kwota będzie pomniejszona o podatek (12 procent).

Jak to działa? Rejestrując się w eWinner nie zapomnij podać kodu promocyjnego GOAL. Upoważnia on do skorzystania z wyższego niż standardowy zakładu bez ryzyka. Minimalna kwota zakładu kwalifikującego do promocji to 20 zł, ale jeśli chcesz wykorzystać bonus w pełnej kwocie zagraj za 125 zł. Jeśli zakład “nie wejdzie” otrzymasz zwrot na konto depozytowe w wysokości 110 zł (różnica wynika z podatku, który wynosi 12 procent). Jeśli chcesz możesz grać dalej, jeśli nie możesz dokonać wypłaty na konto bankowe. Nie ma tu dodatkowych wymogów w postaci obrotu czy minimalnego kursu.

Zakład bez ryzyka eWinner – krok po kroku

Potrzebny czas: 3 minuty.

Poniżej przedstawiamy przewodnik jak krok po kroku zdobyć bonus w postaci zakładu bez ryzyka w eWinner.

 1. Załóż konto z kodem promocyjnym GOAL

  Przejdź do strony eWinner i wypełnij formularz rejestracyjny. Pamiętaj aby wpisać kod promocyjny eWinner “GOAL”. Nie zapomnij też o zaznaczeniu opcji “Chcę otrzymać bonus powitalny”.

 2. Dokonaj depozytu

  Po rejestracji konieczne jest dokonanie wpłaty środków. W eWinner dostępne są takie metody płatności jak karty kredytowe, przelew bankowy, BLIK czy Przelewy24. Na pewno każdy klient znajdzie odpowiednią metodę.

 3. Postaw pierwszy zakład bez ryzyka

  Zagraj pierwszy zakład za minimum 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 110 PLN, zagraj pierwszy zakład za 125 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!

 4. Odbierz zwrot stawki

  W przypadku wygranego kupony dostaniesz środki na swoje konto. W przypadku przegranej na konto trafi zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatku od gier. Środki można od razu wypłacić!

Bonus za drugi depozyt w eWinner do 500 zł

Zakład bez ryzyka to nie jedyna oferta powitalna w eWinner. Bukmacher przygotował też bonus 50 proc. przy drugim depozycie. Maksymalna kwota bonusu wynosi 500 zł przy wpłacie 1000 zł. Minimalna kwota bonusu to z kolei 10 zł przy wpłacie 20 zł.

Bonus pojawia się na koncie bonusowym od razu po dokonaniu wpłaty. A jakie są warunki? Otóż gracz może grać za bonus, gdy zagra za równowartość wpłaty (może być w kilku zakładach) z kursem minimalnym 1.50 na kuponie. Aby wypłacić otrzymany bonus, należy obrócić jego równowartością 6 razy, z kursem minimalnym 2.50. Uwaga! Wypłata wpłaconego depozytu w trakcie obracania bonusem sprawi, że bonus zostanie anulowany.

Inne bonusy bukmacherskie w eWinner

Korzystając z usług eWinner z pewnością trafisz również na inne oferty promocyjne, które bukmacher proponuje swoim użytkowników w różnych okresach. Aby niczego nie przegapić warto zaglądać do naszej recenzji, gdzie na bieżąco będziemy informować o aktualnych ofertach bukmachera.

100 złotych co weekend

Jedną z promocji uruchamianych okresowo jest oferta “100 złotych co weekend”. Pozwala ona na odebranie każdego weekendu dwóch freebetów o łącznej wartości nawet 100 złotych, które można wykorzystać na dowolny zakład “na żywo”.

Warunkiem koniecznym do otrzymania pierwszego freebetu jest postawienie w sobotę lub w niedzielę kuponu obejmującego minimum dwa wydarzenia z piłkarskiej oferty, z łącznym kursem 2.50. Minimalny kurs takiego zakładu to 20 złotych. Jeżeli spełnisz te warunki, otrzymasz freebet w wysokości 50% postawionego zakładu, maksymalnie do 50 złotych.

Jak już wspominaliśmy, uzyskany darmowy zakład możesz wykorzystać na dowolny zakład LIVE. Freebet jest dostępny tylko w dniu jego przyznania, a postawiany zakład musi mieć kurs w granicach 1.50 – 10.00. Co także ważne, freebet można wykorzystać tylko korzystając z aplikacji mobilnej eWinner.

To jednak nie wszystko! Jeżeli otrzymałeś freebet w sobotę i tego samego dnia go wykorzystałeś, z promocji możesz skorzystać jeszcze raz w niedzielę. Oznacza to, że każdego weekendu możesz otrzymać dwa zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 100 złotych.

Rejestracja w eWinner

Jeśli chcesz odebrać zakład bez ryzyka i bonus za drugi depozyt i rozpocząć obstawianie, to musisz oczywiście założyć najpierw konto na portalu. Nie musisz się spodziewać żadnych trudności. Nie zapomnij o kodzie rejestracyjnym GOAL. Dzięki niemu skorzystasz z lepszych warunków dla nowych klientów.

Jak założyć konto w eWinner?

Aby rozpocząć zakładanie konta, wystarczy kliknąć przycisk “Zarejestruj się” w prawym górnym rogu. Następnie trzeba przejść przez dwie części formularza. W pierwszej z nich należy wpisać dane użytkownika i zaznaczyć zgody. Zauważ, że koniecznie trzeba wyrazić chęć otrzymania bonusu poprzez kliknięcie na jeden z kwadracików u dołu formularza.

Potem trzeba jeszcze wypełnić drugą część, w której bukmacher zbiera dane osobowe. Pamiętaj, że musisz podać prawdziwe informacje na swój temat. Będzie konieczna ich weryfikacja poprzez przesłanie zdjęć lub skanów odpowiedniego dokumentu takiego jak dowód lub paszport.

Jeżeli nie zdołasz zweryfikować tożsamości, nie będziesz mógł wypłacić wygranej kasy! Dlatego ten punkt jest bardzo ważny. Przygotuj sobie odpowiednie pliki i upewnij się, że nie robisz żadnych literówek w formularzu. Dzięki temu rejestracja i weryfikacja przebiegną szybko i bezproblemowo.

Tego procesu nie da się niestety uniknąć i nie zależy to od wybranego bukmachera. Każdy licencjonowany, legalny serwis oferujący zakłady musi przeprowadzić weryfikację. Powód jest prosty: bukmacherka jest dozwolona wyłącznie dla osób pełnoletnich i podobnie jak konkurencję eWinner jest zobowiązany do tego, by sprawdzić, czy każdy nowy klient skończył już 18 lat.

Płatności

Wpłaty

Wpłaty są możliwe na eWinner za pomocą czterech metod: Pay-by-Link, BLIK, szybkiego przelewu oraz karty VISA/Mastercard. Jak widzisz w praktyce oznacza to nic innego jak to, że depozytu dokonasz wyłącznie z konta bankowego. To zła wiadomość dla… w zasadzie każdego, kto preferuje jakąkolwiek inną metodę płatności. Nie da się tutaj ani korzystać z popularnych portfeli internetowych, ani doładowywać konta przy pomocy Paysafecard. Tego rodzaju posucha w kwestii depozytów może jedynie zasmucić. Mamy nadzieję, że eWinner rozszerzy swoją ofertę.

Wypłaty

Wypłaty wyglądają w zasadzie tak samo, chociaż tutaj nie można już obwiniać samego bukmachera. Ze względu na polskie prawo kasę z konta bukmacherskiego przelejesz tylko na konto bankowe na Twoje własne nazwisko. W jednym dniu kalendarzowym można wypłacić maksymalnie 50 000 zł i właśnie takiej wysokości wygranych Ci życzymy!

Cashout

Postawiłeś zakład, kilka wydarzeń wytypowałeś poprawnie, ale inne trwają i ich wynik jest niepewny? Bukmacher eWinner udostępnia Cashout, który umożliwia w takiej sytuacji wcześniejsze zakończenie zakładu i zgarnięcie części swojej wygranej. Musisz jednak pamiętać, że nie będziesz miał prawa do odebrania całej wygranej, jeżeli pozostałe typy okażą się trafione.

Są także warunki, które trzeba spełnić, aby skorzystać z opcji eWinner Cashout. Funkcja ta jest dostępna tylko dla kuponów zagranych z salda głównego i możesz z niej skorzystać tylko w momencie, kiedy aktualna wygrana jest wyższa niż stawka, za którą został zawarty zakład.

Oferta eWinner

Sprawdźmy, jak się prezentuje na eWinner oferta zakładów. Mamy tutaj na myśli jej szerokość pod wieloma względami: proponowanych dyscyplin, poszczególnych lig i rozgrywek, a także rynków dostępnych dla meczów.

ewinner - oferta

Piłka nożna

Dla piłki nożnej jest dostępne bardzo wiele rozgrywek. Oczywiście mamy tutaj ligi i turnieje ze wszystkich najważniejszych krajów europejskich, ale na tym nie koniec. Dla Anglii, Hiszpanii i Niemiec oferowane są nawet rozgrywki amatorskie. Dodatkowo można znaleźć coś dla siebie w bardziej egzotycznych ligach, chociażby z takich krajów jak RPA, Wenezuela i Maroko.

Dostępne są też rozgrywki międzynarodowe. Dla najpopularniejszych meczów można oczekiwać po tym bukmacherze ponad stu trzydziestu rynków. Nawet dla mniej rozpoznawalnych rozgrywek oferta nie wygląda jednak źle. Na przykład dla meczu rozgrywanego pomiędzy dwiema ekipami z Maroka rynków było 22, a dla takiego z amatorskiej ligi hiszpańskiej 11.

Tenis

Tenis również wygląda na eWinner dosyć dobrze. Wśród oferowanych rozgrywek znajdziesz między innymi takie znane puchary jak ATP, WTA, Challenger, ITF, Puchar Davisa oraz Puchar Federacji. Dla najważniejszych meczów bukmacher oferuje po około 20 rynków, ale w przypadku pojedynków mniej znanych zawodników nie jest już niestety tak różowo. Większość oferty to mecze mające po tylko 7, a czasem nawet 5 rynków.

Siatkówka

Ten sport na eWinner jest niestety raczej średnio zaopiekowany. Co prawda pozornie wydaje się to wyglądać całkiem nieźle, bo bukmacher ma w ofercie rozgrywki z całej sporej liczby krajów. W praktyce okazuje się jednak, że dla większości z nich umożliwione są zakłady tylko na jedno czy dwa wydarzenia.

W chwili pisania recenzji dostępne było tylko 21 meczów siatkówki w porównaniu do 268 dla tenisa i 844 dla piłki nożnej. Nie jest potrzebna żadna analiza, różnica jest po prostu ogromna. Na najważniejsze wydarzenia siatkarskie w ofercie jest zwykle około 20 rynków, ale jest też sporo meczów pozwalających obstawiać wyłącznie na to, kto wygra.

E-sport

Zakłady E-sportowe są oczywiście dostępne w ofercie eWinner, ale są wyraźnie traktowane po macoszemu. Choć znajdziemy wydarzenia dotyczące takich gier jak Counter-Strike, League of Legends, Dota, Rainbow Six czy FIFA20, to brakuje ich wyraźnego zgrupowania w menu. Uniemożliwia to szybkie zapoznanie się z całą ofertę. Ta nie wyróżnia się również niczym szczególnym na tle konkurencji.

Wirtualne sporty

Wielu bukmacherów mocniej postawiło na sporty wirtualne w trakcie długiej przerwy w sportowych rozgrywkach, która była efektem pandemii koronawirusa. Bukmacher eWinner pod tym względem jest wyjątkiem. W jego ofercie nie znajdziemy aktualnie żadnych wirtualnych zakładów, co może w obecnej sytuacji dziwić.

Zakłady na życzenie – Custom Bet

Zakłady na życzenie eWinner to bardzo ważny element w ofercie bukmachera, który wyraźnie stawia na niego w swoim przekazie.

Chciałbyś postawić na ilość celnych podań Lionela Messiego w najbliższym spotkaniu? Masz na to szansę. Usługa Custom Bet, bo tak się właśnie nazywa, umożliwia postawienie niemal dowolnego zakładu. Ewinner chwali się nawet tym, że jest pierwszym bukmacherem, który daje taką możliwość swoim użytkownikom.

Aby skorzystać z usług zakładów na życzenie w eWinner, należy wypełnić formularz Custom Bet znajdujący się na stronie. Określasz w nich rozgrywki, konkretne wydarzenie oraz rodzaju zakładu, który Cię interesuje. W ciągu 12 godzin pracownicy bukmachera rozpatrzą Twoją prośbę i po jej zatwierdzeniu wprowadzą zakład do oferty. O decyzji eWinner zostaniesz poinformowany drogą mailową.

Na stronie znajdziesz również wszystkie zatwierdzone przez bukmachera zakłady na życzenie zaproponowane przez innych graczy.

Zakłady na żywo

Gracze, którzy lubują się w graniu na żywo, znajdą również taką opcję u tego bukmachera. Trzeba jednak zaznaczyć, że platforma do zakładów na żywo w eWinner pozostawia wiele do życzenia. Szczególnie pod względem graficznym i ergonomii. W tym aspekcie bukmacher ma jeszcze wiele do poprawienia, ale nie oznacza to, że w tym względzie należy go skreślać.

Bukmacher z miesiąca na miesiąc się rozwija i jesteśmy przekonani, że z czasem wprowadzi wiele udogodnień, które pozwolą graczom na szybsze zawierania zakładów na żywo.

Combo dnia

Zakłady bukmacherskie eWinner oferują ciekawą promocję dla swoich klientów o nazwie Combo dnia. Każdego dnia pracownicy eWinner wybierają najciekawsze zakłady i łączą je w kupony z dwoma zdarzeniami. Obstawiając takie kupony kursy na te zdarzenia jest zazwyczaj sporo wyższy niż w standardowej ofercie. Combo dnia dostępne jest zarówno na stronie bukmachera jak i w aplikacji mobilnej.

eWinner mobile

Na eWinner gra mobilna jest oczywiście dostępna. Korzystanie z usług bukmachera jest możliwe zarówno poprzez przeglądarkę, ale także dzięki udostępnionej aplikacji mobilnej.

W przypadku korzystania z przeglądarki do dyspozycji mam responsywną wersję strony internetowej, która dopasowuje się do rozmiaru ekranu w używanym urządzeniu. Serwis prezentuje się całkiem dobrze i jest wygodny w użyciu.

Nieco przeszkadza jednak ikonka czatu, które cały czas znajduje się w prawym dolnym ekranie. Okej, dobrze mieć łatwy dostęp do obsługi klienta, ale przydałaby się możliwość zwinięcia lub przesunięcia tego kółeczka. Utrudnia ono sprawne dotykanie przycisków, które częściowo przysłania.

Widać również, że bukmacher zachęca do korzystania z udostępnionej aplikacji mobilnej. Zachęcający do tego baner ujrzymy zaraz po otwarciu mobilnej wersji strony w przeglądarce.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna eWinner to teraz obowiązkowe narzędzie każdego szanującego się bukmachera. Czy eWinner udostępnia swoim użytkownikom swoją firmową aplikację? Tak! Po dobrych kilku miesiącach od jego startu, pojawiła się możliwość instalacji mobilnej aplikacji, która jest dostępna na najpopularniejsze systemy Android i iOS.

W przypadku systemów iOS instalacja jest bardzo prosta. Wystarczy w App Store odnaleźć aplikację eWinner Zakłady Bukmacherskie i ją po prostu zainstalować. Po zalogowaniu będziesz miał możliwość szybkiego zawierania zakładów z każdego miejsca, bez konieczności korzystania z komputera.

W przypadku urządzeń z systemem Android sprawa jest bardziej skomplikowana. Wynika to z polityki sklepu Google Play, który nie pozwala na umieszczanie w nim aplikacji umożliwiających zawieranie zakładów bukmacherskich.

Nie oznacza to jednak, że aplikacji eWinner nie zainstalujesz na swoim telefonie czy tablecie. Co trzeba zrobić? W pierwszym kroku musisz pobrać plik instalacyjny ze strony bukmachera. Następnie w ustawieniach swojego telefonu udzielić zgody na instalowanie aplikacji spoza sklepu Google Play. Trzecim i ostatnim krokiem jest po prostu jej instalacja.

Aplikacja mobilna eWinner graficznie nawiązuje do strony internetowej. Trzeba przyznać, że jest przejrzysta i nie będziesz miał większych problemów z korzystaniem z niej. W aplikacji, poza oczywistą funkcjonalnością w postaci zawierania zakładów (także LIVE) z całej oferty, będziesz mógł również zarządzać swoim kontem.

Aplikacja umożliwia również przejście przez cały proces rejestracji konta. Tutaj pamiętaj o podaniu kodu rejestracyjnego GOAL, dzięki któremu otrzymasz lepszy od standardowego bonus startowy.

Punkty stacjonarne

Aktualnie bukmacher eWinner dysponuje tylko pozwoleniem na urządzanie bukmacherskich zakładów bukmacherskich w internecie. Czy w przyszłości uruchomione zostaną również punkty stacjonarne? Na chwilę obecną wydaje się to mało prawdopodobne. Obserwując dotychczasowe działania bukmachera, widać, że chce się skupić na rozwoju działalności w internecie.

Kontakt i pomoc

Z bukmacherem można skontaktować na kilka sposób, ale tylko określonych godzinach. Jeżeli chcesz rozwiązać jakiś problem, szukasz odpowiedzi na pytanie, pracownicy eWinner są do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach 8:00 – 22:00.

Kontakt z eWinner jest możliwy za pośrednictwem formularza na stronie, drogą mailową, a także poprzez czat, który możesz uruchomić klikając na ikonkę znajdującą się w prawym dolnym rogu strony.

Opinie o eWinner

Zaraz po inauguracji działalności trudno było znaleźć coś, co wyróżniało tego bukmachera spośród innych. Dominował motyw przeciętności. Trzeba jednak zaznaczyć, że od tamtej pory eWinner regularnie rozwija swoją ofertę oraz wprowadza kolejne udogodnienia dla swoich klientów

Przygotowanie aplikacji mobilnej, udostępnienie kodu rejestracyjnego czy też uruchomienie usługi zakładów na życzenie to ruchy, za które należą się pochwały. Liczymy, że eWinner na tym nie poprzestanie i już wkrótce zobaczymy kolejne zmiany na plus. A obszarów, które wymagają poprawy nie brakuje, ale o tym pisaliśmy już w naszej recenzji.

Czy warto założyć konto w eWinner? Naszym zdaniem tak. Choćby dla lepszego poznania oferty i możliwości tego bukmachera.

Sprawdź nasze pozostałe kody promocyjne!

eWinner – najczęściej zadawane pytania – FAQ

Czy eWinner jest legalny?

Tak. To legalny bukmacher. Działa w Polsce na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Możesz zatem bez obaw korzystać z zakładów bukmacherskich w tej firmie.

Jaki jest kod promocyjny eWinner?

U tego bukmachera kod promocyjny to GOAL. Użycie kodu gwarantuje wyższy niż standardowy bonus powitalny. Jest to zakład bez ryzyka do 110 PLN oraz bonus od wpłaty do 500 PLN. eWinner kod promocyjny 2023 to GOAL.

Jaki jest bonus od depozytu w eWinner?

Bonus na start u tego bukmachera składa się z dwóch ofert. Jest zakład bez ryzyka do 110 PLN. Druga oferta to właśnie bonus od depozytu. Naliczany jest jako 50% drugiej wpłaty. Obie oferty dostępne są z kodem promocyjnym GOAL.

Czy istnieje aplikacja mobilna eWinner?

Tak. Ten legalny bukmacher oferuje aplikację mobilną zarówno na system Android jak i na telefony iPhone. Niestety aplikacja nie jest dostępna w sklepie Play ani w App Store. Aplikację eWinner można ściągnąć bezpośrednio ze strony bukmachera. Przed instalacją konieczna będzie jeszcze zmian ustawień telefonu i wyrażenie zgody na pobieranie plików spoza sklepu Google Play.

Jakie są metody płatności w eWinner?

Bukmacher oferuje całkiem sporo metod płatności. Możemy dokonać depozytu poprzez BLIK, karty kredytowe oraz Przelewy24. Oczywiście dostępne są też tradycyjne przelewy bankowe.

Czym jest custom bet?

Custom bet to tak naprawdę zakłady specjalne. Zakłady bukmacherskie oferują opcje stawiania na różne wydarzenia sportowe przygotowane przez pracowników bukmachera. w eWinner poza standardową ofertą możemy zgłosić zakład specjalny. Po takim zgłoszeniu bukmacherzy tej firmy wycenią zakład i wstawią go do oferty.

Zobacz także:

STS
Największy polski bukmacher
97/100
Betfan
Poleca Mariusz Pudzianowski
95/100
Superbet
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
94/100
Fortuna
Jeden z liderów rynku
92/100
etoto
Poleca Mateusz Borek
89/100