Betx zakłady bukmacherskie

Betx to bukmacher, który należy do grona tych z mniejszym stażem na polskim rynku. Niemniej posiada ciekawą ofertę, a opinie graczy sprawiają, że coraz więcej osób chce skorzystać z jego usług. Recenzja tego operatora, którą przeczytasz poniżej, zawiera najważniejsze informacje, a także zalety i wady bukmachera Betx.

Betx
60/100
W BetX bonusy to 1120 zł z kodem GOAL!

Betx zakłady bukmacherskie – najważniejsze informacje

Nazwa bukmacheraBetX
Strona internetowawww.ebetx.pl 
Siedziba głównaul. Stefana Batorego 543-300 Bielsko-Biała
Kontakt[email protected]
Data uzyskania licencji 2016
Nr licencjiPS4.6831.30.2017
Na rynku dostępny od2020

Betx Zakłady Bukmacherskie to stosunkowo młody bukmacher, który oferuje polskim klientom zakłady przez internet. Betx z wyprzedzeniem postarał się o licencję ministerstwa finansów, a dopiero później zdecydował się wejść na rynek ze swoją ofertą. Oficjalnie można tam grać od 2020 roku, więc Betx może się pochwalić coraz większym doświadczeniem. Widać to w niemal każdym aspekcie działalności tego bukmachera, może poza działem sponsoringu.

Według opisu, którym sam przedstawia się bukmacher BetX, tworzą go ludzie pasjonujący się zakładami i światem gier. Po drugiej stronie znajdziemy osoby, które od zera stworzyły markę, która z dnia na dzień staje się coraz bardziej rozpoznawalna wśród graczy w Polsce. Dzięki podążaniu za wskazówkami klientów w Betx oferta mocno ewoluowała i bez wątpienia była to zmiana na lepsze. To właśnie taka strategia pozwoliła wyjść naprzeciw oczekiwaniom typerów. Docenianie regularności i lojalności w tym miejscu staje się opłacalne, a do tego Betx sprawił, że obstawianie za pomocą aplikacji mobilnej stało się wygodniejsze niż kiedykolwiek.

Betx bukmacher oferta

Betx bonus powitalny

Bukmacher Betx oferuje mocno rozbudowany bonus powitalny, na który składa się obecnie wiele elementów. Zależnie od tego, jak wysoki będzie nasz pierwszy depozyt (najlepiej wpłacić co najmniej 100 złotych), załapiemy się na bogatszy, lub uboższy bonus. Pierwszą opcja jaką mamy w BetX to cashback od 1. depozytu do 70% wpłaconej kwoty do 420 zł, freebet 50% od drugiego depozytu do 300 zł, a także cashback od 3. depozytu między 150, a 300 zł, o ile wpłacisz 100 zł przy 1. depozycie i będziesz pamiętać, aby przy rejestracji konta w Betx podać kod promocyjny GOAL.

Cashback od 1. wpłaty otrzymamy jedynie w sytuacji, kiedy nasz zakład okaże się przegrany. Warto o tym pamiętać, żeby nie zdziwić się w sytuacji, kiedy wygramy kupon a bukmacher nie nagrodzi nas dodatkowymi bonusami.

Ponadto Betx oferuje nam 50 zł freebetu specjalnie na ofertę e-sportową, a także promocję “zgoda buduje” dzięki której grając przez aplikację możemy uzyskać 50 zł we freebetach. Łączna wartość wszystkich bonusów wynosi 1120 zł. Co w sumie znajduje się w ofercie dla graczy rejestrujących się z kodem GOAL?

Bukmacher BetxOferta powitalna
Kod promocyjnyGOAL
Cashback od 1. depozytu70% do 420 zł
Freebet od 2. depozytu50% do 300 zł
Cashback od 3. depozytudo 300 zł
Zgoda Buduje30 zł
1. raz w aplikacji Betx20 zł
Freebet na esport50 zł

Pomniejszona oferta powitalna Betx

Gracze, których pierwszy depozyt wyniósł mniej niż 100 zł mogą liczyć na nieco inną ofertę powitalną. Dla nich cashback od 1. depozytu wynosi 50%. Jeśli minimalna kwota depozytu wyniesie 20 zł, otrzymasz freebet o wartości 10 zł. Cashback może wynieść maksymalnie 300 zł, dlatego żeby go otrzymać trzeba dokonać wpłaty na 600 zł. Do promocji liczy się tylko pierwszy kupon, postawiony za równowartość depozytu. Muszą na nim znaleźć się przynajmniej 2 zdarzenia, a kurs minimalny dla niego to 3.00.

Zasady freebetu od 2. depozytu są identyczne jak w przypadku bogatszej oferty powitalnej. Aby otrzymać bonus o maksymalnej wartości, czyli 600 zł trzeba dokonać wpłaty na 300 zł. Aby go wypłacić trzeba dokonać jednokrotnego obrotu z kuponem AKO o kursie nie mniejszym od 3.00. Dotyczy to jednak tylko oferty LIVE.

Trzecia składowa to pewny cashback od 3. depozytu. Maksymalnie może on wynieść 300 zł. Jeśli nasz zakład okaże się przegrany, otrzymamy na konto główne środki o wartości 50% stawki do 150 zł. W przypadku wygranej, bukmacher wypłaci nam bonus o wartości 25% stawki. Pamiętajcie, że oferta dotyczy tylko kuponu AKO z min. 2 zdarzeniami, a kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 3.00. Dodatkowe bonusy od Betx:

 • Freebet na e-sport o wartości 50 zł (Dostępny po dokonaniu 3 depozytów, min. stawka 50 zł, kupon AKO z kursem min. 3.00)
 • Freebet 20 zł za grę przez aplikację
 • Freeet 30 zł za rejestrację i pełną weryfikację konta (bonus to freebet o wartości 2 zł i odd boost dodatkowy mnożnik kursu x12.5)

Aktualna oferta Betx

Czego możemy się spodziewać po ofercie Betx? Po wielu ulepszeniach wygląda znacznie bardziej atrakcyjnie niż na początku działalności bukmachera na polskim rynku. Rozszerzeniu uległy nie tylko zakłady sportowe, ale też te wirtualne i poświęcone grom karcianym. Podrasowano także ofertę typów na żywo, co z pewnością spodoba się graczom, którzy wolą obstawiać spotkania, które aktualnie trwają.

Zmienił się także bonus powitalny, wprowadzone zostały liczne stałe promocje, a gracze mogą też liczyć na ciekawe oferty pojawiające się tylko przy okazji ciekawszych wydarzeń sportowych. Wysokie kursy, łączone zakłady, dodatkowe wygrane za kupony AKO i szeroka oferta e-sportowa to powody, dla których warto zapoznać się z ofertą Betx. Poniżej dokładnie opisujemy każdy z tych elementów.

Zakład łączony

Zakład łączony to okazja dla graczy, którzy dokładnie przeanalizowali jedno spotkanie i chcą obstawić kilka zakładów w ramach jednego wydarzenia. Oczywiście wszystkie znajdą się na jednym kuponie, więc kurs może zauważalnie wzrosnąć, a wraz z nim Twoja wygrana.

 • Min. stawka kuponu to 2 PLN,
 • Do wyboru są tylko zdarzenia z oferty przedmeczowej,
 • Brak warunków kursowych,
 • Możesz umieścić kilka spotkań z zakładów łączonych na jednym kuponie,
 • Swobodnie można łączyć ten zakład z innymi “pojedynczymi” zdarzeniami.

Jeśli zobaczysz przy danym meczu ikonę łańcucha, to oznacza, że możesz połączyć kilka zakładów dla tego spotkania. Więcej zdarzeń, to potencjalnie wyższa wygrana. Zdecyduj sam, czy chcesz skorzystać z tej opcji!

Extra kursy

Każdy gracz woli obstawić wybrane zdarzenie po wyższym kursie niż ten rynkowy. W Betx mamy możliwość skorzystania z Extra Kursów, dzięki czemu możemy być pewni, że będą one wyższe niż u konkurencji. Są dostępne właściwie codziennie, więc warto sprawdzać je każdego dnia, aby dać sobie szanse na wyższe wygrane. Jak zagrać po wyższym kursie?

 • podwyższone kursy obowiązują na zdarzenia związane z rezultatem meczu (klasyczne 1/X/2),
 • dostępne będą zarówno na pojedyncze kupony, AKO oraz zakłady systemowe,
 • oferta obowiązuje codziennie
 • gracz ma możliwość dodania dwóch zdarzeń z Extra kursem na jednym kuponie (jeden z piłki nożnej i jeden z innej dyscypliny)

W zakładce “Extra Kursy” znajdziesz najpopularniejsze zdarzenia z różnych dyscyplin, na które będą dostępne podwyższone kursy bukmacherskie na zakłady przedmeczowe.

Freebet z boostem kursu

Fani freebetów z pewnością zainteresują się tą ofertą, ponieważ jest to darmowy zakład w nieco innym wydaniu. Część graczy być może zna już freebet z mnożnikiem z ofert innych bukmacherów, ale w takiej wersji jeszcze go nigdzie nie było. Warunki promocji wyglądają następująco:

 • min. kurs kuponu – 2.00
 • wygrane z freebetu nie podlegają obrotowi
 • można go wykorzystać wyłącznie na zakłady z oferty sportowej
 • promocja nie łączy się z innymi bonusami

Dzięki temu możesz otrzymany kurs kuponu pomnożyć x2,5, x5, x10, x20, x50, x100 itd. W zależności od rodzaju dostępnej akurat promocji. Warto śledzić boosty kursów dla freebetu, bo dzięki niemu ewentualna wygrana może wzrosnąć do olbrzymich rozmiarów.

nieTRAFIONY

Ta promocja przypadnie do gustu większości graczy, którzy stawiają dużo zdarzeń na jednym kuponie. Kto nigdy nie postawił kuponu, na którym tylko jedno zdarzenia okazało się być przegrane, niech pierwszy rzuci kamieniem. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że “nieTRAFIONY” obejmuje wyłącznie tzw. “taśmy”, czyli kupony z dużą liczbą zdarzeń. W Betx oznacza to co najmniej 8 spotkań. Jeśli tylko jedno z nich okaże się być przegrane, bukmacher zwróci graczowi 10-krotność postawionej kwoty, pomniejszona o 12% podatku. Maksymalny bonus do zgarnięcia wynosi tu jednak 1000 PLN. Podsumujmy warunki:

 • Max. kurs zdarzenia na kuponie – 8.00,
 • Co najmniej 8 zdarzeń w AKO,
 • Min. kurs całego kuponu – 200.00,
 • Odwołane spotkania nie są wliczane,
 • Jedno nietrafione zdarzenie = bonus,
 • Bonus = 10x stawka – 12% podatku (max. 1000 PLN)

Bonus AKO

Bardzo popularny wśród legalnych bukmacherów stał się bonus AKO, który gwarantuje wyższą wygraną za więcej zdarzeń umieszczonych na kuponie. Każde dodane zdarzenie to wyższa proponowana kwota wygranej, a w Betx obowiązuje to już od drugiego obstawionego spotkania. Wtedy co prawda gracz dostaje dodatkowo tylko 1%, ale wraz z każdym kolejnym zdarzeniem ta wartość rośnie. Liczbowo przedstawia się to tak, jak w poniższej tabeli.

Liczba zdarzeń na kuponieDodatkowy bonus do wygranej
2+1%
3+3%
4+5%
5+7%
6+10%
7+15%
20+80%
21+85%
22+90%
23+95%
24+100%

To świetna okazja do zwiększenia swojej wygranej, bez dodawania kolejnych spotkań na kupon. Należy jednak pamiętać, aby wybrane zdarzenia miały kurs o wartości 1,25 lub wyższej. W przeciwnym razie wskazany mecz nie będzie brany pod uwagę. W grę wchodzą zdarzenia z oferty przedmeczowej i na żywo, a maksymalna wartość bonusu to 25 000 złotych.

Bogata oferta na e-sport

Betx bukmacher mocno angażuje się w sferę zakładów na e-sport. Kupony na gry elektroniczne są coraz częstszym zjawiskiem i wydaje się, że ich popularność będzie tylko rosnąć. Z tego względu dostępna jest oferta na:

 • Counter-Strike: Global Offensive,
 • League; of Legends,
 • Dota 2,
 • Overwatch,
 • Starcraft 2,
 • Valorant,
 • Rainbow Six: Siege,
 • Rocket League,
 • Kings of Glory

Do tego dochodzi przyjazna szata graficzna i oczywiście liczne promocje związane z zakładami na e-sport. Miłośnicy gamingu i obstawiania będą zachwyceni.

Kursy bukmacherskie w Betx

Bardzo istotnym czynnikiem przy wyborze bukmachera są kursy zdarzeń. Najczęściej gracze rozpatrują ofertę na te najpopularniejsze zdarzenia, więc i my właśnie takim spotkaniom postanowiliśmy się przyjrzeć. Wniosek jest taki, że Betx spokojnie może konkurować z innymi firmami na rynku bukmacherskim. Przede wszystkim tych kursów jest dużo, ponieważ dostępnych znajdziemy tu ponad 20 dyscyplin do obstawiania. Wśród dostępnych opcji jest też już wspomniany e-sport, a także zakładka ze sportami wirtualnymi i grami karcianymi. Kursy bukmacherskie na polską ligę, ale i na te najmocniejsze europejskie rozgrywki nie odbiegają poziomem od największych bukmacherów w naszym kraju.

Aplikacja Betx

Aplikacja mobilna to kolejny aspekt, który musi zawierać Betx recenzja. Dziś zdecydowana większość zakładów jest obstawiana za pośrednictwem telefonu, więc “apka” jest niezbędna u każdego bukmachera. Tutaj do jej ściągnięcia zachęca nas dodatkowo bonus za pierwszy zakład w wysokości 20 PLN. Jak go odebrać?

 1. Pobierz aplikację Betx.
 2. Postaw kupon za min. 10 PLN.
 3. Liczba zdarzeń jest dowolna.
 4. Do wyboru są zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej, jak i LIVE.
 5. Odbierz freebet 2 PLN z mnożnikiem x10.

Promocja obejmuje pierwszy zakład zawarty za pośrednictwem aplikacji.

Na początku Betx przewidział tylko aplikację z wersją oprogramowania na urządzenia z Androidem, ale w odpowiedzi na wnioski użytkowników, powstała również aplikacja na iOS. Po aktualizacji możemy powiedzieć, że jej działanie jest stosunkowo płynne i nie występują żadne zawieszenia, które utrudniałyby obstawianie zakładów. Gracz może łatwo poruszać się pomiędzy kolejnymi ekranami, a więc korzystanie z usług bukmachera odbywa się bez przeszkód. Główną zaletą aplikacji są oczywiście powiadomienia “push”, dzięki którym nie ominie nas żadna promocja w Betx. Oferta w niczym nie odbiega od wersji ze strony internetowej, a co więcej możemy liczyć na bonus za pobranie aplikacji bukmachera. Wystarczy wejść na stronę ebetx.pl, pobrać “apkę”, zezwolić na instalację programów z nieznanych źródeł i zacząć grać.

Metody płatności w Betx

Do gry u bukmachera potrzebna będzie wpłata depozytu, a w tym celu warto poznać dostępne metody płatności. W Betx możemy skorzystać z następujących:

 • Przelewy24,
 • BLIK,
 • Dotpay,
 • Karta VISA lub Mastercard,
 • Revolut,
 • Paysafecard

Praktycznie gracze powinni mieć dostęp do wpłat i wypłat przez 7 dni w tygodniu. Bukmacher Betx daje gwarancję bezpieczeństwa oraz tego, że środki trafią na konto bankowe lub bukmacherskie w ciągu maksymalnie 15 minut od dokonania operacji. Zastrzega sobie jednak, że minimalna kwota depozytu to 5 złotych. W przypadku wypłat dolna granica to tylko złotówka. Dla niektórych graczy pewnym utrudnieniem może być brak portfeli elektronicznych wśród metod płatniczych, ale większość typerów nawet nie zwróci na to uwagi.

Recenzja Betx

Nasza Betx recenzja zawiera wszystkie najważniejsze elementy funkcjonowania bukmachera. Prześledziliśmy szczegółowo ofertę, kursy, aplikację, a także metody płatności u tego operatora i teraz jesteśmy w stanie wyraźnie określić jego wady i zalety. Wrażenie robi zwłaszcza możliwość obstawiania bez podatku i liczne bonusy dla graczy. Ogólnie rzecz biorąc Betx mocno się poprawił od momentu oficjalnego wejścia na polski rynek i drugie podejście do tego buka po upływie pewnego czasu wypadło o wiele lepiej niż pierwsza styczność z nim. W razie ewentualnych trudności można liczyć na wsparcie obsługi klienta od godziny 8:00 do 22:00 przez 7 dni w tygodniu. Jeśli wolisz poszukać odpowiedzi na własną rękę, możesz skorzystać z rozbudowanej sekcji FAQ, gdzie znajdziesz najczęściej zadawane pytania przez innych graczy.

Jak już wiesz, Betx może oferować zakłady wzajemne w Polsce w zupełności legalnie. Otrzymał zezwolenie Ministerstwa Finansów na 6 lat i w tym czasie musi zbudować sobie silną pozycję, żeby był sens ubiegać się o jej odnowienie po upływie wyżej wspomnianego okresu. Za prowadzenie bukmachera odpowiada firma Evona Electronic, która w branży zakładów i gier funkcjonuje już od 2003 roku. Od tego czasu zdążyła już pojawić się i sukcesywnie działać w wielu krajach Europy oraz Afryki. Takie doświadczenie może się okazać niezbędne, aby w kolejnych latach bić się o graczy zakładów w Polsce i rywalizować z konkurencyjnymi bukmacherami.

Zalety

Jakie mocne strony możemy wyróżnić, jeśli chodzi o Betx Zakłady Bukmacherskie?

 • Złożony bonus powitalny,
 • Szeroka oferta zakładów przedmeczowych i live
 • Dobry poziom kursów bukmacherskich
 • Częste promocje na e-sport
 • Liczne oferty stałe i czasowe
 • Dostępna aplikacja na Androida i iOS
 • Szybkie płatności
 • Błyskawiczne zakładanie konta
 • Strefa VIP

Wady

Nikt nie jest idealny i praktycznie każdy bukmacher może popracować nad pewnymi usprawnieniami. Co należałoby poprawić w Betx?

 • Dużo warunków przy promocjach i bonusach
 • Ograniczony kontakt z supportem
 • Brak transmisji na żywo

Betx opinie

Zrobiliśmy rozeznanie wśród graczy i Betx opinie ma znacznie lepsze niż na początku swojej przygody z polskim rynkiem. Obecnie jest dobrej klasy bukmacherem, który może się skoncentrować na rozwoju oferty i próbować dotrzeć z nią do jak największej liczby graczy. Wcześniej należało przede wszystkim poprawiać wszelkie niedociągnięcia. Teraz śmiało można powiedzieć, że warto założyć konto, przynajmniej na próbę. Wtedy możliwość skorzystania z wielu promocji i przede wszystkim ciekawego bonusu powitalnego powinny przekonać do zostania na dłużej. W Betx oferta skupia się nie tylko na nowych graczach i ci którzy planują regularną grę u tego buka, mogą się naprawdę mile zaskoczyć.

Chcesz poznać opinie o innych bukmacherach w Poslce? Sprawdź listę legalnych bukmacherów, którzy mogą działać w naszym kraju.

Zobacz także

STS
Najwyższy bonus tylko z kodem GOAL!
98/100
Superbet
Atrakcyjne promocje z kodem GOAL!
95/100
Fuksiarz
Cashbacki, freebety i inne fuksy!
93/100
Fortuna
Bonusy i promocje dla każdego z kodem GOAL!
92/100
Betfan
Bonus 200% poleca Mariusz Pudzianowski!
90/100
ComeOn
Bonus w gotówce i inne atrakcje!
90/100
etoto
Freebet z kodem GOAL!
85/100
forBET
Podwyższony bonus z kodem GOALBET
83/100
LVbet
Darmowe zakłady z kodem GOAL
81/100
Totalbet
Do trzech razy sztuka z bonusem!
78/100
Betclic
Cashback freebet z kodem GOALPL
75/100
PZBuk
Freebet w gotówce!
73/100
Gobet
Darmowy zakład za rejestrację!
68/100
Betcris
Pakiet freebetów z kodem GOAL
65/100
Betx
Bonusów od groma
60/100
Totolotek
Nie przyjmuje już nowych graczy
10/100

Najczęściej zadawane pytania o Betx

Wraz z pojawieniem się nowego bukmachera na rynku, zaczęło także napływać coraz więcej pytań od graczy odnośnie Betx. Zastanawiają się oni nad założeniem konta i zawieraniem zakładów w zupełnie nowym miejscu, więc to dobrze, że takie wątpliwości się pojawiają. Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat Betx.

Co daje kod promocyjny Betx?

Dzięki niemu masz pewność, że skorzystasz z najlepszej dostępnej oferty powitalnej na start. Łącznie w bonusach cashback, freebet, od depozytu, a także za zgody marketingowe i pobranie aplikacji mobilnej Betx możesz odebrać nawet 1120 PLN.

Czy jest dostępna aplikacja Betx?

Dla wygody swoich graczy Betx bukmacher zadbał o aplikację mobilną, przez którą mogą oni łatwiej zarządzać swoimi zakładami. Jest ona dostępna zarówno na urządzenia z Androidem, jak i te działające na oprogramowaniu iOS. To znacznie prostsze niż korzystanie z mobilnej wersji strony internetowej ebetx.pl. Dodatkowo otrzymujesz 20 PLN za grę w aplikacji Betx.

Czy Betx jest legalnym bukmacherem?

Oczywiście, że tak. Betx uzyskał licencję ministra finansów jeszcze wcześniej, niż pojawił się w polskim internecie. Dzięki temu każdy gracz może swobodnie i przede wszystkim legalnie obstawiać zakłady bukmacherskie.