Championship: Norwich nadal prowadzi, gol Wszołka

dodał: sobmar  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  01.12.2018 20:45

Paweł Wszołek  |  fot. ASInfo

Norwich City nie bez problemów, ale jednak pokonało Rotherham United 3:1 i utrzymało pozycję lidera. Kanarki nadal mają punkt przewagi nad Leeds United (cały mecz Mateusza Klicha, żółta kartka), które wygrało w Sheffield z United 1:0.

Punkty straciło za to trzecie Middlesbrough, które na swoim stadionie uległo niezwykle ostatnio skutecznej Aston Villi 0:3.

Porażkę Sheffield United wykorzystały Nottingham Forest (2:0 z Ipswich, 90 minut Bartosza Białkowskiego) i Derby County (2:1 ze Swansea City), które wygrywając swoje spotkania dogoniły Szable.

W "polskim" meczu Queens Park Rangers przegrali z Hull City 2:3. Paweł Wszołek, który grał w barwach gospodarzy 86 minut, zdobył dla nich bramkę. Kamil Grosicki rozegrał w ekipie Tygrysów 74 minuty.

Asystę oraz żółtą kartkę w meczu Bolton Wanderers z Wigan Athletic (1:1) zaliczył z kolei Paweł Olkowski (90 minut).