Championship: Na czele bez zmian, grali Polacy

dodał: sobmar  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  24.11.2018 21:19

Mateusz Klich  |  fot. Grzegorz Wajda

Osiemnasta kolejka spotkań nie przyniosła większych zmian w czołówce The Championship. Swoje spotkania wygrały Norwich City, Middlesbrough oraz Leeds United, które zachowały dotychczasowe pozycje na podium.

W ekipie Pawii, która pokonała 2:0 Bristol City, przez 82 minuty grał Mateusz Klich. Bartosz Białkowski i jego Ipswich Town nie powstrzymali West Bromwich Albion, które wygrało na Portman Road 2:1 i awansowało na czwarte miejsce, bowiem punkty straciło Sheffield United. Szable zostały też dogonione przez Derby County, które pokonało 2:1 Sheffield Wednesday.

Poza Klichem żaden z Polaków nie mógł już się cieszyć tego dnia ze zwycięstwa. Bolton Wanderers (90 minut Pawła Olkowskiego) zremisowali 1:1 z Millwall, Queens Park Rangers (74 minuty Pawła Wszołka) podzielili się punktami ze Stoke City (2:2), a Hull City (cały mecz Kamila Grosickiego) uległo u siebie Nottingham Forest 0:2, ponosząc już dziesiątą porażkę w obecnych rozgrywkach.