REKLAMA
REKLAMA

Golovin wkrótce w Chelsea?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: The Sun  |  02.07.2018 11:22
Golovin wkrótce w Chelsea?

Aleksandr Golovin  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Według informacji The Sun na celowniku Maurizio Sarriego znalazł się Aleksandr Golovin. Włoski trener najpewniej niebawem zostanie nowym opiekunem Chelsea FC, zastępując Antonio Conte. Niewykluczone, że jednym z nowych zawodników The Blues po przybyciu doświadczonego szkoleniowca, będzie reprezentant Rosji.

Angielska prasa podaje, że w tym tygodniu Sarri ma zostać zaprezentowany oficjalnie jako nowy menedżer ekipy z zachodniego Londynu. Zaraz po ogłoszeniu tej informacji Włoch ma zacząć pracować nad wzmocnieniami Chelsea.

The Sun podaje, że aktualnie na szczycie listy życzeń Sarriego znajduje się Golovin. 22-latek miałby kosztować angielski klub mniej więcej 27 milionów funtów.

Dodajmy, że środkowy pomocnik aktualnie jest na mistrzostwach świata, na których zaliczył trzy spotkania, zdobywając jedną bramkę. Golovin ma też na koncie dwie asysty.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Liara | 02.07.2018 12:13

Szkoda, że odchodzi, ale nie dziwię mu się, że chce spróbować gry w silniejszej lidze. Ciekawe czy poradzi sobie w PL, bo do tej pory Rosjanie nie robili zbyt wielkiej kariery po opuszczeniu Rosji.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy