REKLAMA
REKLAMA

Wspieraj polski sport razem z STS-em

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Informacja prasowa  |  16.03.2018 11:32
Wspieraj polski sport razem z STS-em

Fundacja Sport Twoją Szansą  |  fot. Materiał prasowy

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Wypełniając PIT możesz przekazać swój 1% podatku dochodowego dla podopiecznych Fundacji Sport Twoją Szansą. W ten sposób pomagasz utalentowanym sportowcom, którzy z różnych przyczyn losowych albo finansowych nie są w stanie kontynuować swojej kariery. Fundacja patronuje zawodnikom wielu dyscyplin, lokalnym klubom i organizacjom sportowym z całego kraju.

Fundacja Sport Twoją Szansą prowadzi działania na rzecz rozwoju polskiego sportu. Do grona jej podopiecznych należy reprezentacja Polski w koszykówce na wózkach, reprezentacja Polski w rugby na wózkach, lekkoatletka Magdalena Stefanowicz, Kamelia Babicka trenująca jazdę konno, gimnastyczka Julia Siepetowska, szkółka bokserska Global Boxing i pływak Paweł Juraszek.

Ponadto fundacja jest patronem Cieszyńskiego Klubu Sportowego Piast rozwijającego piłkarskie talenty, pomogła w przygotowaniach Januszowi Rokickiemu, który z paraolimpiady w Londynie i Rio de Janeiro przywiózł srebrne medale oraz wspierała polską reprezentację ampfutbolistów.

Fundacja Sport Twoją Szansą posiada status organizacji pożytku publicznego. Swój 1% podatku dochodowego możesz przekazać podopiecznym Fundacji i tym samym wesprzeć utalentowanych sportowców. Wystarczy, że w odpowiedniej rubryce w rocznym zeznaniu podatkowym wpiszesz jego kwotę i numer KRS – 0000500784.

Fundacja funkcjonuje od 2014 roku i nieprzerwanie przyjmuje wnioski o wsparcie przez stronę SportTwojaSzansa.pl. Organizacja pomaga sportowcom, którzy z różnych przyczyn losowych albo finansowych nie są w stanie kontynuować swojej kariery lub wziąć udziału w zawodach o randze krajowej i międzynarodowej. Wspiera talenty, zapewniając im pomoc materialną oraz merytoryczną. Motywuje do działania i pomaga w urządzeniu odpowiedniego zaplecza treningowego.

Fundacja powstała z inicjatywy firmy STS, która od dawna wspiera polski sport.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

kuppanjajca | 18.03.2018 09:40

Szkoda, że nie wspiera swoich klientów.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy