REKLAMA
REKLAMA

forBET sponsorem czwartego klubu piłkarskiego

dodał: pmamczak  |  źródło: Goal.pl / Radomiak Radom  |  30.03.2017 05:46
Radomiak Radom stał się czwartym klubem piłkarskim, który dołączył do grona zespołów wspieranych przez legalnego polskiego bukmachera - firmę forBET.

Do tej pory ForBET zaangażował się we wsparcie ŁKS Łódź, Motoru Lublin i Stomilu Olsztyn.

Umowa została podpisana na okres 16 miesięcy - od marca 2017 r. do czerwca 2018 r. Strony nie ujawniają jej wysokości ze względu na dwupoziomową konstrukcję zapisów. Umowa składać się będzie z podstawy pieniężnej przekazywanej klubowi oraz kwoty, która zależna będzie od ilości kibiców Radomiaka Radom, którzy zostaną klientami firmy oraz od zakładów, jakie będą oni zawierać. W najbliższych dniach na stronie klubowej zostanie zamieszczony link, przez który kibice Radomiaka będą mogli rejestrować się na stronie Sponsora.- Nasza firma od samego początku swojej działalności wspomaga liczne inicjatywy lokalne. Dzięki wsparciu rodzimych klubów budujemy nierozerwalne więzi z kibicami. Stworzony przez nas model współpracy został już z powodzeniem wprowadzony w ŁKS Łódź, Motorze Lublin i Stomilu Olsztyn. Teraz przyszła pora na sponsoring piłkarzy RKS Radomiaka Radom - powiedział Robert Grzeszczyk, Prezes Casino Games, właściciela marki ForBET. - Wierzymy, że będą oni dostarczać kibicom wielu emocji i cieszymy się, że ForBET jako polska firma z siedzibą na Mazowszu może wspierać miejscowy klub sportowy - dodaje prezes Grzeszczyk.

Logo nowego sponsora klubu pojawi się na spodenkach oraz na banerach reklamowych.

- Chciałbym wyrazić radość z tego, że nasza strategia przynosi efekty. Sieć sponsorska poprawia się, zaraziliśmy kolejnych dobrodziejów, by mieli zielone serca. Stajemy się coraz mocniejsi w znaczeniu wielowymiarowym. Witamy na pokładzie! - zaznacza prezes zarządu Radomiaka, znany z programu Liga+Extra, Sławomir Stempniewski.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco