REKLAMA
REKLAMA

Reprezentant Australii może wzmocnić Bournemouth

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  26.07.2016 11:28
Jak donosi Sky Sports, Brad Smith jest bliski przejścia z Liverpoolu do AFC Bournemouth. The Reds mają zarobić na jego transferze sześć milionów funtów.

Według brytyjskich mediów, agent Australijczyka doszedł już do porozumienia z działaczami Wisienek w sprawie warunków kontraktu. Smith opuścił zgrupowanie Liverpoolu w Stanach Zjednoczonych i ma przejść w drużynie z Vitality Stadium testy medyczne.

Lewy obrońca jest wychowankiem zespołu z Anfield Road. Do tej pory w Premier League rozegrał pięć spotkań.

AFC Bournemouth rozpocznie sezon 2016/17 od meczu z Manchesterem United. Spotkanie rozegrane zostanie 14 sierpnia.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 7 komentarzy

slawekmat | 26.07.2016 15:10

Lfc umie ladnie sprzedawac. 6mln za niego to chyba sporo.Choc tu fani Lfc powinni sie wypowiedzieć

Liara | 26.07.2016 18:37

Świetny ruch Liverpoolu. 6 mln funtów za rezerwowego. Jeżeli prawdą jest to, że jest klauzula odkupu (a możliwe, że jest, bo w przypadku Ibe'a udało się ją wpisać w kontrakt) to już w ogóle rewelacja, choć wątpię, aby Smith rozwinął się na tyle, aby go odkupywać.
Trzeba przyznać, że sprzedawać to Live naprawdę umie, szkoda, że z kupowaniem już tak dobrze nie idzie.

pawelostrowski | 26.07.2016 19:32

Ciekaw jestem kogo ściągniemy jako rywala dla Moreno. 6 mln to dobry interes, sam Smith będzie miał możliwość wywalczenia sobie miejsca w pierwszej jedenastce. Jeszcze Balo, Benteke, Alberto i być może Markovic. Wydaje mi się, że jeszcze 2 transfery do klubu będą w tym okienku.

Liara | 26.07.2016 20:27

Niby Klopp mówił, że jeszcze góra jeden transfer. Ale wiadomo, że trenerzy nie zawsze mówią prawdę na temat transferów. Przydałby się jeszcze jeden ŚO, CM i LO. A pieniądze są, bo jak na razie Liverpool na czysto wydał ~21 mln, a wiadomo, że mogą jeszcze zarobić dużą kasę na Benteke (mówi się, że CP chce go za 30). Tylko, że kupowanie na siłę też nie ma sensu, bo wtedy za rok znowu trzeba się będzie pozbywać zbędnego balastu, a w tym roku ciężko ściągnąć bardzo klasowych graczy. Jak uda się awansować do LM, to będzie z tym łatwiej.

pawelostrowski | 26.07.2016 23:14

Na pewno przyjdzie lewy obrońca. Poza tym wydaje mi się,  że może jeszcze się trafić jakąś okazja na zakup gracza, którego Klopp nie planował.  Coś na zasadzie, przyjście jednego zawodnika wymusza odejście innego. Został ponad miesiąc i i wsystko może się zdarzyć.  Jestem pewien, że jeśli pojawi się opcja na kupno np.  Rakiticia, z racji przyjścia Gomesa, to Klopp nie będzie się zastanawiał i kupi takiego piłkarza.  Zobaczymy we wrześniu, tymczasem jeszcze 3 tygodnie  i skończy się weekendowa nuda w TV :-).

MunaI | 27.07.2016 09:44


Liara@
"Świetny ruch Liverpoolu. 6 mln funtów za rezerwowego"

Za rezerwowego? Toć chłopak może z 5x do kadry meczowej w zeszłym sezonie się załapał..

Liara | 27.07.2016 16:51

@Munal

Za Kloppa miał 10 występów. Ale rzeczywiście głównie w mało znaczących meczach. To taka głęboka rezerwa :) Tym lepiej to świadczy o Liverpoolu, bo potrafili zarobić 6 mln funtów na człowieku, który nie odgrywał żadnej znaczącej roli w klubie.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy