REKLAMA
REKLAMA

Czerczesow kandydatem na selekcjonera rosyjskiej kadry

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  21.06.2016 15:05
Rosyjskie media informują, iż były opiekun warszawskiej Legii Stanisław Czerczesow, jest jednym z dwóch najpoważniejszych kandydatów do roli selekcjonera rosyjskiej drużyny narodowej.

Jego rywalem w wyścigu do fotela szkoleniowca "Sbornej" ma być Kurban Berdyjew, trener FK Rostów, który wygrał ze swoją drużyną wicemistrzostwo Rosji.

Rosjanin pracował na Łazienkowskiej od października ubiegłego roku. Na stanowisku zastąpił Henninga Berga. Z warszawską drużyną udało mu się zdobyć mistrzostwo kraju i Puchar Polski.

Rywalizująca w grupie z Anglią, Słowacją i Walią ekipa Sbornej zakończyła już udział w Euro, gdyż w trzech spotkaniach wywalczyła zaledwie jeden punkt, remisując z Anglią.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Tiberinus | 22.06.2016 00:25

Dobry pomysł, Stasio nie da sobie pluć w kaszę i może pozbyć się starej gwardii która rosyjski mundial powinna oglądać w kapciach przed tv.
Z jednej strony miło by było zobaczyć minę Putina podczas batów w meczu otwarcia z jakimś egzotycznym rywalem, z drugiej szkoda Rosji.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy