REKLAMA
REKLAMA

Mourinho chce pracować przez wiele lat

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ESPN  |  26.09.2012 15:13
Menedżer Realu Madryt Jose Mourinho nie jest jeszcze w pełni zadowolony z odniesionych dotychczas sukcesów i ma nadzieję na pozostanie w piłce przez wiele lat. Portugalczyk, który zdobywał mistrzowskie tytuły w Portugalii, Anglii, Włoszech i Hiszpanii, a także dwukrotnie wygrał Ligę Mistrzów, stwierdził, że cały czas jest na początku swojej trenerskiej kariery.

- To czego dokonałem w tym czasie to coś niesamowitego. Czuję się lepiej niż kiedykolwiek. Nadal jestem na początku mojej pracy zawodowej - powiedział Mourinho, który wcześniej prowadził już zespoły FC Porto, Chelsea Londyn i Interu Mediolan.

Mourinho, który w styczniu przyszłego roku skończy 50 lat powiedział, że chce podobnie jak Alex Ferguson pracować nawet do 70 roku życia. - Doskonale rozumiem, dlaczego Sir Alex jeszcze pracuje. Myślę, że ze mną będzie tak samo. Bardzo kocham piłkę, bardzo kocham trenować. Jestem naprawdę bardzo, bardzo młody - dodał.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

rycerz17 | 26.09.2012 16:48

Moim zdaniem poczeka w Realu na emeryturę SAFa i zostanie jego następcą w United... i tam sobie potrenuje już przez dłuższy czas;p a po United zostanie mu już tylko praca w reprezentacji Portugalii...

denilson71 | 26.09.2012 19:27

I bardzo dobrze ;) Niech mu się wiedze jak najlepiej , mimo iż jest bardzo "wyskokowy" czasami to wg. mnie jest jednym z najlepszych na Świecie :)goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy