REKLAMA
REKLAMA

Montella: Szklanka do połowy pełna

dodał: Maciej Pietrasik  |  źródło: Football Italia  |  23.09.2012 11:45
Fiorentinie nie udało się zwyciężyć w sobotnim spotkaniu z Parmą, ale Vincenzo Montella dostrzega także dobre strony tego spotkania. Szkoleniowiec Violi uważa, że nie jest to zły rezultat.

- W pierwszej połowie graliśmy dobrze. Być może mogliśmy lepiej zachować się przy kilku okazjach. Po przerwie oddaliśmy inicjatywę naszym przeciwnikom i pozwoliliśmy im powalczyć. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy sytuacji, bo mielibyśmy kontrolę nad meczem - powiedział Montella.

- Zrobiliśmy kilka błędów i musimy zrobić wszystko, aby ich nie powtarzać.Być może myśleliśmy, że wynik jest już pewny i zabrakło determinacji. Są to doświadczenia, które pozwalają zespołowi na rozwój, więc widzę szklankę do połowy pełną. Musimy ciężej pracować i być bardziej pewni swoich umiejętności - zakończył szkoleniowiec Fiorentiny.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

PawSt | 23.09.2012 12:31

No przy tej formie Fiorentiny to remis z Parma to wpadka, jestem ciekaw wtorkowego meczu, łatwo nie będzie.

DolceVita | 23.09.2012 12:35

Rozjedziemy ich, proste.

ZakreconyNaJuve | 23.09.2012 20:53

Juventus jak do tej pory pokazuje kawał dobrego futbolu, co mnie osobiście również ogromnie cieszy i napawa dumą, ale nie ma co popadać w hurraoptymizm i samouwielbienie, bo to dopiero początek długiego i ciężkiego sezonu (głównie ze względu na mecze LM które nam doszły) i te słabsze momenty na pewno się pojawią i oby nie towarzyszył temu lament i pojazd po tak wychwalanych piłkarzach w tym momencie. Proponowałbym niektórym kibicom którzy po 4 kolejce obrośli w piórka nieco tonować nastroje i zachować więcej szacunku dla ekip z którymi przyjdzie Juventusowi się zmierzyć, a Fiorentina u siebie jest mocna i może pomieszać trochę w tym sezonie w Serie A. Tak jak PawSt napisał, łatwy mecz to nie będzie, Pozdrawiam!

incubus7 | 24.09.2012 16:11

wystarczy wyciąć z gry Joveticia i jedziemy z Florencją jak z kobietągoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy