REKLAMA
REKLAMA

Inzaghi nie myśli o objęciu Milanu

dodał: Krzysztof Kuźmicz  |  źródło: Football Italia  |  17.09.2012 18:12
Po słabszym początku sezonu pojawiły się pierwsze głosy jakoby trener Massimiliano Allegri miał zostać zastąpiony Filippo Inzaghim (fot). Były napastnik na razie nie komentuje jednak tych doniesień.

Milan przegrał dwa z trzech pierwszych spotkań ligowych. Sytuacja ta jest o tyle niewygodna, że obie porażki zostały poniesione przed własną publicznością. Część mediów już wieści koniec ery Massimiliano Allegriego. Jego miejsce miałby zająć opiekujący się drużyną młodzieżową Filippo Inzaghi.

- Jestem rozczarowany występem Milanu w ostatnim meczu, ale musimy zachować optymizm – oświadczył były napastnik Rossonerich. - Musimy dać trenerowi i drużynie trochę czasu na spokojną pracę. Moja przyszłość? Na razie koncentruję się tylko i wyłącznie na wygraniu czegoś z moją drużyną młodzieżową.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

piwosz | 17.09.2012 18:45

Na pewno poradziłby sobie lepiej niż Allegri, który jest mocno przereklamowany i ciągle jedzie chyba na jednorazowym sukcesie w postaci scudetto z pierwszego sezonu i pojedynczego Superpucharu Włoch. Poza tym bez rewelacji, zwłaszcza w ostatnim sezonie, w którym Milan mimo bardzo mocnej kadry nic nie wygrał. Pippo. w przeciwieństwie do niego ma charakter. Pokazałby że ma jaja i zbudował ducha szatni, którego becnie w Milanie nie widać, bo że na boisku grają lipę to jeszcze idzie zrozumieć przy tych przemeblowaniach, ale tam nawet nie ma ochoty go walki.

wojojuve | 17.09.2012 19:11

piwosz

Wątpię. Inzaghi nie ma doświadczenia w roli trenera. Poza tym zauważ, że topowymi trenerami głównie zostawali zawodnicy odpowiedzialni za kreowanie gry lub będący ogólnie na środku placu piłkarskich zmagań. Oczywiście nie wykluczam, że snajper, czy stoper nie mogą być dobrymi trenerami, ale nie sądzę, aby Inzaghi poradził sobie na czele Milanu, nie mając w tym żadnego doświadczenia.

brigate_rossone | 18.09.2012 08:51

Mocną kadrę w zeszłym sezonie to Allegri miał na papierze i trybunach.
Ponad 300 opuszczonych spotkań przez zawodnikow Milanu to nie wina trenera.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy