REKLAMA
REKLAMA

Asystent Löwa: Musimy być skuteczniejsi

dodał: KMM  |  źródło: bundesliga.com  |  10.09.2012 17:26
Asystent Joachima Löwa, selekcjonera reprezentacji Niemiec, Hans-Dieter Flick ostrzegł narodową drużynę, że bez poprawy skuteczności trudno jej będzie o trzy punkty w kolejnym meczu eliminacyjnym, w którym rywalem będą Austriacy. - Musimy być bardziej dokładni pod bramką – uważa Flick.

Niemcy w pierwszym meczu pokonali 3:0 Wyspy Owcze, ale jak wyliczył selekcjonera jego podopieczni stworzyli sobie aż 29 bramkowych szans. - Zagraliśmy dobrze przeciwko Wyspom Owczym – uważa Flick. - I nie mam obaw co do naszej gry w ogóle. Jestem przekonany, że lepsza skuteczność to tylko kwestia koncentracji. - dodał. - Musimy zagrać na maksimum możliwości – wtóruje mu Miroslav Klose.

- Austria to bardzo solidny zespół w obronie, dobrze przechodzący do bardziej ofensywnego nastawienia, gdy ma piłkę. Martin Harnik i Marko Arnautović są bardzo szybcy z przodu.– analizuje najbliższego rywala Flick.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

bawarczyk75 | 10.09.2012 22:14

Wykorzystać  100 % szans . Gra ma się układać , w przeciwnym razie może być ciężko .goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy