REKLAMA
REKLAMA

Azpilicueta jeszcze nie w Chelsea

dodał: MW  |  źródło: SkySports  |  23.08.2012 09:44
Prezydent Marsylii, Vincent Labrune zdementował wczorajsze doniesienia, jakoby Chelsea porozumiała się już z nim w sprawie transferu Cesara Azpilicuety. Dziennikarze we Francji sugerowali, iż hiszpański defensor przeniesie się do Londynu za 8 milionów euro.

Labrune, a także dyrektor sportowy OM, Jose Anigo byli w tym tygodniu w Londynie. Gdy prezydent klubu ze Stade Velodrome został spytany o finalizację transferu Azpilicuety, odparł zdziwiony: - Nie wiem kto zaczął rozsiewać te pogłoski, ale zupełnie się myli.

- Niewykluczone, że to wszystko sprawka agentów, którzy chcą na tej umowie sporo zarobić. Może zdaje im się, że podając informacje o ośmiu milionach popchną całą sprawę do przodu. Jeśli tak, to są w błędzie. Na chwilę obecną nic nie jest przesądzone - dodał Labrune.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

HardkorTheBlues | 23.08.2012 13:10

Mogła by się skończyć już ta telenowela z Cesarem niech  dadzą 10mln i azpilcueta będzie nasz

Arjen1 | 23.08.2012 13:38

CFC_LOVE co za podejście sezonowca niestety. Na budżet trzeba uważać, co prawda za wygranie LM mamy te 60 mln euro, ale juz je wydaliśmy na niezbędne zakupy. 10 za Cesara i koniec wzmocnień, Chelsea musi znów zarabiać na siebie.

Igytaldeath | 23.08.2012 13:41

Arjen1, to samo chciałem napisać.
Jako że Sama Hutchinsona wypożyczyliśmy to przydałoby się tego Cesara ściągnąć ale na pewno nie za więcej niż 10 mln.. + ewentualnie Moses ( jeśli już mam kogoś kupić na to prawe skrzydło/atak). Byle nie przepłacać na tego moim zdaniem przereklamowanego Hulka

mack | 23.08.2012 15:07

CFC_LOVE
.. i jeszcze Hulka za 100, Messiego za miliard i ch.. niech Romek jeszcze wam kupi trofeum LM odrazu, żeby móc skupić się na Premier League. Ot kibicowanie.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy