REKLAMA
REKLAMA

Schalke kończy zakupy, Jurado zostanie

dodał: Maciej Petryszyn  |  źródło: goal.com  |  28.07.2012 18:40
Niemieckie Schalke poinformowało, że aktywność klubu na rynku transferowym dobiegła już końca. Wobec tego w Gelsenkirchen pozostanie najprawdopodobniej Jurado. Warto jednak nadmienić Die Konigsblauen pozyskali zaledwie trzech zawodników: Chinedu Obasiego, Romana Neustadtera oraz Tranquillo Barnettę.

Mimo wszystko prezes klubu Clemens Tonnies wyraził przekonanie, że obecny skład Schalke odznacza się wystarczającą jakością, by rywalizować w nachodzącym sezonie Bundesligi.

- Wszyscy w klubie zgadzamy się, że nasz zespół, nawet w przypadku odejścia Jurado, prezentuje odpowiedni poziom. Dzięki temu nie musimy już uczestniczyć w okienku transferowym - cytuje Tonniesa dziennik Bild.

Wspomniany Jurado w minionym sezonie rozegrał zaledwie 18 ligowych spotkań, wobec tego pojawiły się plotki o jego rychłym odejściu z Veltins-Arena. Horst Heldt, dyrektor generalny, przyznał jednak, że 26-latek wypełni swój trwający dwa lata kontrakt.

- On chce zostać i wygrywać, pokazuje to na treningach. Jurado byłby wartościowym elementem każdego zespołu. Jest tutaj od dwóch lat, pracował tutaj już z trzema szkoleniowcami. Nie chcemy się go pozbywać, ale i on musi być zdrowy. Dobra gra nie wystarczy - stwierdził Heldt.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

A_Merkel | 29.07.2012 16:23

Myślę że Schalke rozegra świetny sezon. Życzę im tego by ponownie zajęli wysokie miejsce. Kto wie, być może pokuszą się o mistrzostwo, chociaż będzie ciężko z Bayernem, BVB i być może innymi drużynami :))

Bawarczyk21 | 29.07.2012 19:49

Pozyskali trzech dobrych zawodników i moim zdaniem to w zupełności wystarczy Schalke ma bardzo ładny styl gry i klasowej sławy zawodników w pierwszym składzie więc wiele nie trzeba było kupować i zgadzam się z przedmówcą że Schalke  ma szanse na mistrzostwo tylko że na drodze stoją takie klasowe zespoły jak BVB czy Bayern no i osobiście chciałbym żeby w tą walkę włączyła się Norymberga serce mówi jedno, rozum drugie.Pozdrawiamgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy