REKLAMA
REKLAMA

Alves rozczarowany postawą działaczy Barcelony

dodał: maaarcin  |  źródło: ASInfo  |  24.07.2012 12:11
Obrońca FC Barcelona Dani Alves wyraził rozczarowanie brakiem reakcji działaczy Dumy Katalonii na nieprawdziwe informacje prasowe o możliwym odejściu Brazylijczyka do innego klubu.

Przed kilkoma tygodniami hiszpańska prasa donosiła, iż prawy obrońca Blaugrany nosi się z zamiarem odejścia z drużyny. Miał on się znajdować w kręgu zainteresowań Manchesteru City i Anży Machaczkała. Zawodnik zapewnia, że żadne rozmowy nie były prowadzone, a on sam nie chce zmieniać otoczenia.

- W mediach pojawiły się plotki, że nie zostanę w Barcelonie. Jestem rozczarowany postawą klubowych włodarzy, którzy w ogóle nie zareagowali na te doniesienia. Z klubu odejdę tylko wtedy, gdy usłyszę od nich jasne deklaracje, że nie jestem już potrzebny - oświadczył obrońca z Camp Nou.

29-letni Dani Alves jest związany z Barceloną do lipca 2015 roku.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 6 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

marian_ | 24.07.2012 13:04

ASInfo xD Branie informacji z tego źródła to 100% pewność, że znajdzie się artykuł anty-Barca. Przeciwieństwo do madryckiej gazetki jest kataloński Sport. Równie dobrze można kopiować artykuły z onetu.

Alves rok temu dostał nowy kontrakt, który obowiązuje jeszcze przez 3 lata. Daniel jest silnym ogniwem Barcy i moim zdaniem najlepszy na swojej pozycji.

barcelonczyk 10 | 24.07.2012 13:37

Alves na pewno jest nam potrzebny :) Biega od bramki do bramki praktycznie przez cały mecz :D
Daje wiele Barcelonie w ofensywie :) Ale także wraca się do defensywy i odbiera piłkę :DPozdro - barcelonczyk 10

cr7fan | 24.07.2012 15:11

Dani jest jednym z najlepszych zawodników na świecie na swojej pozycji Barcelona na pewno go nie chce sprzedać.                                                                                    Pozdro HALA MADRID!!!

KrwawyAhmed | 24.07.2012 15:32

marian ten ASInfo to nie madrycka gazeta AS tylko sportowa agencja prasowa, sprawdzaj źródła, rozumiem, że nazwa może trochę mylić. Chyba, że to ja się myle ale raczej chodzi o tą agencję. pozdro

waldir10 | 24.07.2012 18:04

Nikt go nie wyrzuca i on sam nie chce odchodzic-sprawia prosta i piekna ;D

jednak sam sobie zaprzecza...
skoro chce uslyszec jasno kiedy bedzie niepotrzebny-to dlaczego spina sie brakiem reakcji dzialaczy (ktorzy w d.. maja plotki o jego odejsciu)?

redstar0 | 24.07.2012 18:10

https://adambet1x2.wordpress.com/   Kupon na czwartek już gotowy ! kurs ok 17.Na blogu skan zagranego kuponu ! Skany poprzednich spotkan takze na blogu,zapraszam!Bardzo wysoka skutecznosc typow!goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy