REKLAMA
REKLAMA

Alba: Cieszy mnie powrót do domu

dodał: Michał Machowski  |  źródło: Marca  |  06.07.2012 09:32
Jordi Alba (fot) został zaprezentowany w czwartek oficjalnie jako zawodnik FC Barcelony. Zawodnik w pierwszym wywiadzie w barwach nowego klubu, wyraził zadowolenie z powrotu na "stare śmieci".

- Jestem bardzo szczęśliwy z możliwości powrotu do domu. Dziękuje kibicom za przybycie na stadion. Nie spodziewałem się tutaj was tak wielu - powiedział podczas oficjalnej prezentacji nowy nabytek Barcelony. Alba będzie nosił w nowym klubie numer '18'. Podpisał umowę z klubem na najbliższe pięć lat.

Wkrótce były już obrońca Los Che uda się wraz z drużyną narodową na Igrzyska Olimpijskie w Londynie. - To prawda, że kiedy grałem w Valencii rozmawiałem z Luisem Millą i wyraziłem chęć gry na Olimpiadzie. Teraz jestem zawodnikiem Barcelony i federacja musi z tym klubem o tym porozmawiać.

- Kiedy grasz przeciwko Barcelonie, cierpisz. Messi jest ponad wszystkimi, jest najlepszy na świecie. Drużyna z takim zawodnikiem uznawana jest za najlepszą na śiecie.

Zapytany o Davida Villę, odpowiedział: - Grałem z nim w Valencii i bardzo dużo mi pomógł. Kiedy zadebiutowałem w reprezentacji, jako pierwszy do mnie zadzwonił z gratulacjami. Mamy świetny kontakt - dodał.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

barcelonczyk 10 | 06.07.2012 14:37

To już można spokojnie powiedzieć - Jordi, witaj w domu ! :D

A tak poza tym, to lepiej, żeby nie pojechał na IO, bo straci okres przygotowawczy...Pozdro - barcelonczyk 10goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy