Sobolewski tymczasowym następcą Brzęczka w Wiśle

Radosław Sobolewski
PressFocus Na zdjęciu: Radosław Sobolewski

Radosław Sobolewski tymczasowo zastąpi Jerzego Brzęczka w Wiśle Kraków. Biała Gwiazda oficjalnie poinformowała, że poprowadzi on poniedziałkowy trening, jednak należy podkreślić, iż nie jest to jednoznaczne z objęciem przez niego funkcji trenera pierwszego zespołu.

  • Brzęczek zrezygnował z funkcji trenera w Wiśle Kraków
  • Poniedziałkowy trening w jego miejsce poprowadzi Radosław Sobolewski
  • Wciąż nie jest znane nazwisko nowego trenera

Wisła wciąż nie ogłosiła nazwiska nowego trenera

W poniedziałek rano Wisła Kraków oficjalnie poinformowała, ze Jerzy Brzęczek przestał pełnić funkcje trenera pierwszego zespołu. Były selekcjoner reprezentacji Polski podał się do dymisji po serii fatalnych wyników, którą przyjął zarząd klubu.

W mediach już pojawiły się nazwiska nowych kandydatów. Wstępnie mówi się, że może to być Dariusz Banasik. Jednak pojawiły się także doniesienia, ze może nim zostać właśnie Radosław Sobolewski, co przekazał Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl.

Tymczasem Wisła Kraków oficjalnie poinformowała, że wcześniej wspomniany Sobolewski poprowadzi poniedziałkowy trening pierwszego zespołu Białej Gwiazdy. – Poniedziałkowy trening pierwszej drużyny poprowadzi Radosław Sobolewski, który dotychczas pełnił funkcję asystenta. Informacje na temat kształtu sztabu szkoleniowego – po przyjęciu przez klub dymisji trenera Jerzego Brzęczka – podamy w osobnym komunikacie – czytamy.

Na oficjalny komunikat krakowskiej Wisły w sprawie wyboru nowego szkoleniowca musimy jeszcze zaczekać.

Zobacz również: Kto zastąpi Brzęczka? W Krakowie już kompletują sztab

Komentarze