Ruch Chorzów przedłużył umowę z kluczowym zawodnikiem

Konrad Kasolik
fot. PressFocus Na zdjęciu: Konrad Kasolik

Ruch Chorzów poinformował, że nową umowę z klubem parafował Konrad Kasolik. Filar defensywy Niebieskich podpisał kontrakt, który będzie obowiązywać do końca czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

  • Wyjaśniła się przyszłość kluczowego obrońcy Ruchu Chorzów
  • Biuro prasowe 14-krotnych mistrzów Polski przekazało, że 25-latek przedłużył kontrakt do 2024 roku
  • środkowy defensor jest zawodnikiem Niebieskich od 2019 roku

Konrad Kasolik na dłużej w Ruchu

Ruch Chorzów do tej pory na pierwszy plan wysuwał się transferami z udziałem zawodników z doświadczeniem w PKO Ekstraklasie. Niemniej władze klubu nie zapominają o kluczowych piłkarzach, którym wygasają kontrakty.

Sternicy ekipy z Cichej doszli do porozumienia z Konradem Kasolikiem w sprawie nowej umowy. 25-latek przedłużył kontrakt do końca czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Sam zainteresowany nie ukrywał radości po ogłoszeniu informacji, że jego przyszłość w klubie została wyjaśniona. – Bardzo się cieszę, że przedłużyłem kontrakt z Ruchem. Jestem tutaj już ponad 3,5 roku i przez ten czas niesamowicie zżyłem się z klubem. Przeżyłem na Cichej piękne chwile i mam nadzieję, że na tym nie skończymy – powiedział Kasolik cytowany przez KSRuch.com.

Ruch aktualnie plasuje się na trzeciej pozycji w tabeli Fortuna 1 Ligi. Do ligowego grania w 2023 roku Niebiescy wrócą w drugi weekend lutego. Prawdopodobnie na stadionie Piasta Gliwice chorzowianie w roli gospodarza zmierzą się z Chrobrym Głogów. Jest to podyktowane tym, że na obiekcie przy Cichej będą odbywać się prace związane z demontażem jednego z masztów oświetleniowych.

Czytaj więcej: Ruch z nadzieją na tanie i szybkie rozwiązanie sprawy z masztami oświetleniowymi

Komentarze