Wielkie zmiany w Bielsku-Białej. Podbeskidzie zmieniło prezesa

Podbeskidzie Bielsko-Biała poinformowało w środę, że rada nadzorcza podjęła decyzję o zwolnieniu Bogdana Kłysa z funkcji prezesa. Jego rolę przejmie bielski biznesmen, Krzysztof Przeradzki.

Stadion w Bielsku-Białej
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Stadion w Bielsku-Białej
  • W Podbeskidziu Bielsko-Biała w minioną środę podjęto decyzję o zwolnieniu dotychczasowego prezesa spółki, Bogdana Kłysa
  • Kłys pełnił tę funkcję przez pięć lat, od grudnia 2018 roku
  • Schedę po nim przejmie bielski biznesmen, zajmujący się na co dzień branżą deweloperską – Krzysztof Przeradzki

Przewrót w Bielsku-Białej. Bogdan Kłys nie jest już prezesem

Nie dla każdego mikołajki w tym roku będą się kojarzyć pozytywnie. W środę w Bielsku-Białej doszło bowiem do małej rewolucji. Podbeskidzie jeszcze przed południem poinformowało o zmianie na pozycji prezesa rady nadzorczej klubu. Do tej pory tę funkcję pełnił Bogdan Kłys. Trwał na tej pozycji przez niemal pięć lat, bo rozpoczął pracę 18 grudnia 2018 roku. W tym czasie drużynie udało się wywalczyć awans do PKO BP Ekstraklasy w 2020 roku. Przygoda ekipy z Bielska-Białej w elicie nie potrwała jednak długo; od 2021 roku nieprzerwanie występuje w Fortuna 1 Lidze.

Stanowisko Kłysa przejmie Krzysztof Przeradzki. To lokalny biznesmen, który na co dzień zajmuje się działalnością deweloperską. W najbliższych dniach powinniśmy otrzymać szerszy komentarz ze strony klubu na temat niedawnych roszad personalnych.

Zobacz też: Olkiewicz w środę #93. Legia jak samotny mściciel, ale to nie jest Hollywood.

Komentarze