Motor Lublin blisko kolejnego transferu. Chodzi o napastnika

Motor Lublin już wkrótce może zyskać nowego napastnika. Według doniesień Sport.pl blisko dołączenia do klubu jest Samuel Mraz, który kilka lat temu grał dla Zagłębia Lubin.

Goncalo Feio
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Goncalo Feio
  • Motor Lublin chce powalczyć o awans do PKO Ekstraklasy
  • Pomóc w tym ma kolejny transfer
  • Fortuna 1. liga wraca już w przyszły weekend

Wzmocnienie ataku

Motor Lublin należy do jednych z największych, jeśli nie po prostu największej sensacji rundy jesiennej tego sezonu Fortuna 1. ligi. Beniaminek ligi szybko zaadaptował się do realiów zaplecza Ekstraklasy i praktycznie z miejsca zdołał zadomowić się w czołówce stawki, co nie jest łatwe w pierwszoligowych realiach. To powoduje, że ekipa Goncalo Feio już od końcówki roku przygotowuje się do walki o kolejny awans z rzędu. Aby to się jednak udało konieczne są transfery, które podniosą jakość składu.

Dotychczas lublinianie pozyskali już trzech piłkarzy. Chodzi mianowicie o Pawła Stolarskiego, Kamila Kruka oraz Jacques Ndiaye z Senegalu. Teraz z kolei – według informacji Sport.pl – blisko dołączenia do klubu jest Samuel Mraz. 26-letni Słowak ostatnio był bez klubu, a wkrótce ma przejść testy medyczne. Nazwisko napastnika może być znane fanom Ekstraklasy, bowiem ten gracz rozegrał jakiś czas temu 29 spotkań w Zagłębiu Lubin, gdzie zdobył trzy gole i zanotował jedną asystę. Jednak od tego czasu był on w aż sześciu klubach.

Czytaj więcej: Ekstraklasa wróciła! Pierwszy ligowy gol w rundzie wiosennej [WIDEO]

Komentarze