Legenda krytykuje Wisłę Kraków. “Męczyłem się oglądając taką grę”

"Wisła ma dzisiaj zespół, który rzeczywiście stara się grać w piłkę, ale jego poziom był ostatnio po prostu słabiutki. Nie ma skuteczności. Tak to wyglądało w tych ostatnich meczach, na których byłem i stąd moje słowa o tym, że męczyłem się oglądając taką grę" - mówi legendarny Henryk Kasperczak w rozmowie z "Gazetą Krakowską".

Piłkarze Wisły Kraków
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Wisły Kraków
  • Ostatnia forma Wisły Kraków może nieco martwić fanów
  • “Biała Gwiazda” obecnie zajmuje tylko 9. miejsce w Fortuna 1. lidze
  • Zespół Radosława Sobolewskiego krytykuje teraz Henryk Kasperczak

“Marzy nam się wszystkim”

Z pewnością władze oraz kibice Wisły Kraków inaczej wyobrażały sobie kończącą się powoli rundę jesienną. Zespół prowadzony przez Radosława Sobolewskiego nie rozpieszcza fanów wynikami, co przekłada się na raptem 9. miejsce w tabeli Fortuna. 1. ligi. To zbyt słaby wynik dla kibiców, którzy coraz głośniej domagają się zmian na ławce trenerskiej. Teraz zespół “Białej Gwiazdy” krytykuje także legendarny Henryk Kasperczak.

Wisła ma dzisiaj zespół, który rzeczywiście stara się grać w piłkę, ale jego poziom był ostatnio po prostu słabiutki. Nie ma skuteczności. Tak to wyglądało w tych ostatnich meczach, na których byłem i stąd moje słowa o tym, że męczyłem się oglądając taką grę – mówi legendarny trener w rozmowie z “Gazetą Krakowską”.

POLECAMY TAKŻE

Marzy nam się wszystkim, żeby Wisła wróciła do Ekstraklasy. Życzę tego całemu środowisku wiślackiemu, życzę prezesowi Jarosławowi Królewskiemu, bo widać, że on jest mocno zaangażowany w to wszystko. Atmosfera jest dobra, kibice świetnie dopingują. Żeby tylko drużyna zaczęła być skuteczna, bo w piłce na końcu zawsze liczą się bramki i zwycięstwa – dodał.

Czytaj więcej: Surowa kara dla bramkarza z Ekstraklasy. Chodzi o napaść na rywala

Komentarze