Kapitan Wisły Płock odejdzie po spadku z Ekstraklasy? Chce go były trener

Wisła Płock po spadku z Ekstraklasy przejdzie prawdziwą rewolucję. Z klubem najprawdopodobniej pożegna się Jakub Rzeźniczak, który jest kuszony przez pierwszoligową Stal Rzeszów. Jej trenerem w przyszłym sezonie ma być Jacek Magiera. O szczegółach ewentualnej transakcji pisze Szymon Janczyk z portalu Weszlo.com.

Jakub Rzeźniczak
fot. PressFocus Na zdjęciu: Jakub Rzeźniczak
  • Jakub Rzeźniczak spadł wspólnie z Wisłą Płock z Ekstraklasy
  • 36-latek najprawdopodobniej nie będzie w przyszłym sezonie grał dla Nafciarzy
  • Kolejnym krokiem w jego karierze ma być współpraca ze Stalą Rzeszów

Rzeźniczak trafi pod skrzydła Magiery?

Ziścił się koszmar Wisły Płock, który przez długi czas trudno było sobie nawet wyobrazić. Nafciarze po fatalnej rundzie wiosennej spadli z Ekstraklasy i w przyszłym sezonie będą grać na jej zapleczu. Latem szykuje się w klubie prawdziwa rewolucja kadrowa.

Szeregi drużyny najprawdopodobniej opuści Jakub Rzeźniczak, którego kontrakt wygasa z końcem czerwca. Jak informuje Szymon Janczyk, kolejnym krokiem w karierze doświadczonego obrońcy może być dołączenie do innej pierwszoligowej drużyny, czyli Stali Rzeszów. Po sezonie ławkę trenerską opuści Dawid Myśliwiec, którego najprawdopodobniej zastąpi Jacek Magiera. To on chciałby w swojej ekipie 36-latka, z którym miał okazję współpracować za czasów Legii Warszawa.

Te plany mogą ostatecznie ulec zmianie. Stal Rzeszów ma przed ostatnią kolejką duże szanse na zajęcie miejsca w czołowej szóstce, co oznacza grę w barażach o awans do Ekstraklasy.

Zobacz również: Sensacyjny wybór ligowców? Poznaliśmy piłkarza sezonu w Ekstraklasie!

Komentarze