Ireneusz Mamrot: to było bardzo słabe spotkanie w naszym wykonaniu

To było bardzo słabe spotkanie w naszym wykonaniu, zwłaszcza pierwsza połowa. Nie poznawałem swojego zespołu jeśli chodzi o ilość niewymuszonych strat. Podejmowaliśmy na boisku bardzo złe decyzje - powiedział szkoleniowiec Górnika Łęczna.

Ireneusz Mamrot, Górnik Łęczna
PressFocus Na zdjęciu: Ireneusz Mamrot, Górnik Łęczna
  • Górnik Łęczna zremisował drugi mecz w tym sezonie Fortuna 1. ligi
  • Jako gospodarze podopieczni Ireneusza Mamrota podzielili się punktami z Arką Gdynia
  • Głos po meczu zabrał szkoleniowiec łęcznian

Na remis

W piątek o godzinie 18:00 byliśmy świadkami meczu pomiędzy Górnikiem ŁęcznaArką Gdynia. Spotkanie stało na dość niskim poziomie, a wynik 0:0 dobrze odzwierciedla przebieg rywalizacji. Niemniej wydaje się, że to gospodarze byli nieco groźniejsi, szczególnie w końcówce meczu, nawet pomimo większej liczby strzałów oddanych przez graczy Arki. Na konferencji prasowej mecz ten podsumował trener Ireneusz Mamrot.

To było bardzo słabe spotkanie w naszym wykonaniu, zwłaszcza pierwsza połowa. Nie poznawałem swojego zespołu jeśli chodzi o ilość niewymuszonych strat. Podejmowaliśmy na boisku bardzo złe decyzje i to mnie zastanawia jak można zagrać tydzień temu tak dobry mecz zwłaszcza po przerwie, a dzisiaj w tak odmienny sposób. W końcówce wyglądaliśmy nieco lepiej, ale nie mogę powiedzieć, że to mnie cieszy. Jedyny plus to grając w osłabieniu nie daliśmy się zepchnąć do defensywy – powiedział szkoleniowiec Górnika Łęczna.