Iran – USA: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (29.11.2022)

Sergino Dest
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Sergino Dest

Iran – USA: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Już w środę o swój pierwszy awans do 1/8 finału mundialu powalczy reprezentacja Iranu. Dla Amerykanów ewentualne zwycięstwo również oznaczać będzie grę w fazie pucharowej. Transmisja z meczu dostępna będzie w polskiej telewizji i internecie.

Iran – USA, gdzie oglądać

Chyba nawet najwięksi kibice reprezentacji Iranu nie spodziewali się takiej odpowiedzi swoich ulubieńców w drugiej kolejce fazy grupowej. Na początek turnieju Azjaci dostali srogie bęcki od Anglii (2:6) i wydawało się, że poziomem nie dorastają do rangi mundialu. W meczu z Walią zaprezentowali się jednak świetnie i wygrali 2:0. Przed ostatnim spotkaniem wciąż zależą od siebie.

Podobnie, jak reprezentacja Stanów Zjednoczonych. Amerykanie, choć w przekroju obu meczów wyglądali lepiej od Iranu, mają na koncie mniej punktów. Zremisowali bowiem zarówno z Walią, jak i Anglią. Jeśli chcą marzyć o kolejnym awansie do 1/8 finału, muszą wreszcie odnieść zwycięstwo i pokonać Irańczyków.

Sprawdź nasze typy na mecz Iran – USA.

Iran – USA, transmisja na żywo w TV

Wtorkowy mecz obejrzysz zarówno na TVP 2, jak i na TVP Sport.

Iran – USA, transmisja online

Mecz możesz obejrzeć również za pośrednictwem internetu. Transmisje ze wszystkich spotkań dostępne są na stronie sport.tvp.pl.

Iran – USA, kursy bukmacherskie

To Jankesi są faworytem bukmacherów w nadchodzącym starciu. Świadczą o tym proponowane przez nich kursy.

Gdzie obejrzeć mecz Iran – USA?

Spotkanie dostępne będzie na kanałach TVP 2 i TVP Sport.

Kiedy odbędzie się spotkanie Iran – USA?

Mecz rozpocznie się we wtorek (29 listopada) o godzinie 20:00.

Komentarze