Zieliński na liście życzeń kolejnego giganta z Premier League?

Według serwisu Fichajes.net Piotr Zieliński znalazł się na celowniku Manchesteru United. Wcześniej reprezentant Polski był już łączony z innym angielskim gigantem - Liverpoolem.

Piotr Zielin=ński
PressFocus Na zdjęciu: Piotr Zielin=ński
  • Piotr Zieliński po sezonie może odejść z Napoli
  • Polak jest łączony z transferem do Liverpoolu
  • Fichajes.net donosi, że polskiego pomocnika chce również Man Utd

Manchester United chce Piotra Zielińskiego?

Piotr Zieliński ma ważny kontrakt z Napoli do czerwca 2024 roku, jednak wciąż nie wiadomo, czy Polak podpisze nową umowę z dotychczasowym klubem. Jeśli tak się nie stanie, bardzo możliwe, że już tego lata pożegna się z zespołem Azzurrich.

W ostatnim czasie kilkukrotnie pojawiały się doniesienia, że Piotr Zieliński znajduje się na celowniku Liverpoolu. The Reds przygotowują się do letniego przemeblowania środka pola, a reprezentant Polski jest wymieniany jako potencjalne wzmocnienie ekipy z Anfield Road.

Tymczasem zdaniem Fichajes.net nie tylko Liverpool obserwuje polskiego pomocnika. Zielińskim zainteresowany jest również Manchester United. Czerwone Diabły są na etapie przebudowywania składu pod wodzą Erika ten Haga i latem dokonają kolejnych transferów. Niewykluczone, że jednym z nich może być właśnie przeprowadzka Piotra Zielińskiego na Old Trafford.

Obecnie Piotr Zieliński nie komentuje swojej przyszłości, ani potencjalnego transferu.

Zobacz również: Jagiełło chce udowodnić swoją wartość w Serie A

Komentarze