Manchester United planuje zimą wzmocnić trzy pozycje

Erik ten Hag
Pressfocus Na zdjęciu: Erik ten Hag

W trakcie przerwy reprezentacyjnej bezczynnie nie zamierza siedzieć Erik ten Hag, który zapowiedział, że planuje już ewentualne transfery Manchesteru United. Holender zdaniem dziennikarzy Manchester Evening News będzie chciał wzmocnić trzy konkretne pozycje w składzie.

  • Latem Manchester United zasiliło wielu jakościowych pilkarzy, ale Erik ten Hag oczekiwał większej liczby wzmocnień
  • Klub postara się o nie zdaniem mediów zimą
  • Dziennikarze Manchester Evening News wskazują, że szkoleniowiec chciałby sprowadzić zawodników na trzy konkretnej pozycje

Erik ten Hag dobrze wie, jakie pozycje wymagają wzmocnienia

Imponujące były ostatnie dni letniego okienka transferowego w wykonaniu Manchesteru United. Klub zagwarantował sobie między innymi transfery Antony’ego, czy Casemiro, a po kiepskim początku sezonu odnalazł odpowiedni rytm i zaczął wygrywać. Czerwone Diabły dalekie są jeszcze od optymalnej formy, ale media zgodnie przyznają, że działania Erika ten Haga znamionuje konsekwencja i klarowna wizja na przyszłość.

Trener nie otrzymał jednak latem wzmocnień na wszystkie pozycje, których oczekiwał. Z tego względu jak twierdzą dziennikarze Manchester Evening News, klub planuje transfery na przynajmniej trzech zawodników – prawego obrońcy, środkowego napastnika i środkowego pomocnika.

– Korzystanie z takich przerw zawsze jest przydatne. Mamy wiele spotkań, musimy poprawić struktury w klubie i wokół niego, będziemy to robić. Rozejrzymy się w kontekście okna w styczniu lub już nawet lata przyszłego roku – oznajmił Erik ten Hag odnosząc się do najbliższej przerwy reprezentacyjnej – stwierdził Holender.

Zdaniem mediów trener jest zadowolony z postawy Diogo Dalota, ale chciałby sprowadzić dla niego zimą lepszą konkurencję. Portugalczyk wyraźnie wygrywa rywalizację z Aaronem Wan-Bissaką, który szykowany jest do opuszczenia klubu. Na celowniku Manchesteru United w kontekście wzmocnienia napadu znalazł się natomiast Antoine Griezmann.

U nas również: Oskarżony o gwałt Mason Greenwood wraca do kadry Man Utd

Komentarze