Wisła potwierdziła wzmocnienie. Definitywny transfer wielkiego talentu

Wisła Kraków przegrała pierwszy mecz w 2024 roku na własnym stadionie. Dzień po porażce z GKS-em Tychy Biała Gwiazda przygotowała dobre informacje dla swoich kibiców i zaprezentowała wzmocnienie kadry.

Garbarnia Kraków - Radomiak Radom
Obserwuj nas w
Krzysztof Porębski / PressFocus Na zdjęciu: Garbarnia Kraków - Radomiak Radom
  • Wisła Kraków potwierdziła kolejny zimowy transfer
  • Biała Gwiazda sięgnęła po zawodnika z trzecioligowej Garbarni
  • Szeregi ekipy z R22 wzmocnił środkowy pomocnik

Wisła pozyskała utalentowanego nastolatka

Wisła Kraków wyjątkowo nieudanie rozpoczęła drugą część sezonu przy R22. Biała Gwiazda po bezbarwnym meczu przegrała z GKS-em Tychyi aktualnie do lidera traci już sześć punktów. Podopieczni Alberta Rude obecnie plasują się na 4. lokacie, jednak jeżeli nie poprawią swoich wyników, szybko mogą pożegnać się z czołową szóstką.

POLECAMY TAKŻE

Porażka oczywiście pogorszyła nastroje w otoczeniu krakowskiej ekipy. Te postanowiły poprawić władze klubu, które dzień po piątkowej porażce ogłosiły kolejny transfer. Szeregi Wisły zasili Karol Dziedzic, który został sprowadzony z Garbarni Kraków.

18-latek podpisał kontrakt ważny przynajmniej do 30 czerwca 2026 roku. W umowie zawarto także opcje jej przedłużenia aż do końca sezonu 2027/28.

Dziedzic ma za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski. W tym sezonie nastolatek zaliczył łącznie 19 spotkań w koszulce Garbarni, w których strzelił trzy gole i zanotował pięć asyst.

Komentarze