Wisła Kraków coraz bliżej nowego napastnika. Walczy o zawodnika Rakowa!

Wisła Kraków szuka nowych piłkarzy. Na celowniku znajduje się Łukasz Zwoliński, który nie ma przyszłości w Rakowie Częstochowa. Użytkownik FootballScout na portalu X podaje, że Biała Gwiazda jest coraz bliżej sprowadzenia tego napastnika.

Raków Częstochowa
Obserwuj nas w
fot. Pressfocus Na zdjęciu: Raków Częstochowa

Wisła sprowadzi napastnika Rakowa?

Wisła Kraków wciąż pozostaje w trudnej sytuacji kadrowej, a sezon 2024/2025 oficjalnie rozpocznie już w czwartek, kiedy to zmierzy się w ramach I rundy eliminacji Ligi Europy z kosowskim Llapi. Największą bolączką Białej Gwiazdy jest bez wątpienia linia ataku, bowiem po odejściach Szymona Sobczaka i Michała Żyry trener Kazimierz Moskal ma do dyspozycji jedynie Angela Rodado. Co więcej, przyszłość Hiszpana wciąż pozostaje niewyjaśniona, bowiem po imponującym sezonie cieszy się on bardzo dużym zainteresowaniem wśród polskich i zagranicznych klubów.

POLECAMY TAKŻE

W letnim okienku Wisła musi więc sprowadzić przynajmniej jednego nowego napastnika. Wśród opcji jakiś czas temu wyłoniła się kandydatura Łukasza Zwolińskiego, którego dni w Rakowie Częstochowa są policzone. Marek Papszun nie liczy na 31-letniego snajpera, a nawet nie zabrał go na obóz przygotowawczy. Zwoliński tego lata na pewno zmieni zespół, a jednym z potencjalnych kierunków jest Kraków.

Użytkownik FootballScout podał na portalu X, że temat jego transferu do Wisły jest coraz bliższy finalizacji. W ostatnich dniach udało się pierwszoligowcowi poczynić znaczące krok w stronę sprowadzenia napastnika Rakowa Częstochowa.

Zwoliński może pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem z gry w Ekstraklasie. Łącznie rozegrał w niej 243 mecze, strzelając 63 bramki. W przeszłości reprezentował między innymi Pogoń Szczecin czy Lechię Gdańsk, a w 2023 roku związał się z Rakowem Częstochowa. Ma na koncie występy w eliminacjach do Ligi Mistrzów.

Komentarze