West Ham godzi się ze stratą kapitana. “Mamy tego świadomość”

Wszystko wskazuje na to, że Declan Rice podczas letniego okienka transferowego zmieni barwy klubowe. Trener West Hamu United David Moyes ma świadomość, że ciężko będzie zatrzymać defensywnego pomocnika na London Stadium.

Declan Rice
IMAGO / Nigel Keene Na zdjęciu: Declan Rice
  • David Moyes wziął udział w konferencji prasowej przed niedzielnym meczem z Brentfordem
  • Jednym z tematów rozmów Szkota z zebranymi dziennikarzami była przyszłość Declana Rice’a
  • 53-latek chciałby kontynuować współpracę z Anglikiem, ale wie, że trudno będzie go zatrzymać

David Moyes o przyszłości Declana Rice’a

West Ham United ma siedem punktów zapasu nad strefą spadkową i jest już bliski zapewnienia sobie utrzymania w Premier League. Szkoleniowiec Młotów David Moyes odpowiadał na pytania przed spotkaniem z Brentfordem. Jednym z tematów rozmów była przyszłość Declana Rice’a, który latem ma opuścić London Stadium.

Jesteśmy w pełni świadomi, że jest duża szansa na to, że Declan Rice nie będzie piłkarzem West Hamu United w przyszłym sezonie, ponieważ może odejść do innego klubu. Oczywiście mamy nadzieję, że zostanie, bardzo byśmy tego chcieli, ale wiemy, że jeden ze scenariuszy zakłada transfer – powiedział David Moyes.

The Hammers na sprzedaży swojego kapitana mają zarobić fortunę. Mówi się o kwocie oscylującej w granicach 100-120 milionów funtów. O podpis reprezentanta Anglii walczą takie ekipy jak Arsenal, Chelsea, Manchester United oraz Liverpool.

Komentarze