Ten Hag da szansę młodemu skrzydłowemu. “Jego przyszłość to Manchester United”

Amad Diallo przebywa na wypożyczeniu z Manchesteru United do Sunderlandu, który w play-offach powalczy o powrót do Premier League. Iworyjski skrzydłowy w zespole Czarnych Kotów robi bardzo dobre wrażenie i wszystko wskazuje na to, że Erik ten Hag da mu szansę w nowym sezonie.

Amad Diallo
IMAGO / Tim Markland Na zdjęciu: Amad Diallo
  • Amad Diallo przez światowe media uznawany jest za wielki talent
  • Skrzydłowy występuje dla Sunderlandu na wypożyczeniu z Manchesteru United
  • 20-latek może liczyć na powrót na Old Trafford po tej kampanii

Diallo zachwyca w Championship, Ten Hag śledzi poczynania 20-latka

Amad Diallo to jeden z najlepszych zawodników tego sezonu Championship. Prawoskrzydłowy może pochwalić się zdobyciem 13 bramek i zaliczeniem 3 asyst. Jego Sunderland, do którego jest wypożyczony z Manchesteru United, w barażach powalczy o awans do Premier League.

O ewentualny powrót 20-latka na Old Trafford ostatnio został zapytany Erik ten Hag. – Tak, oczywiście, przyszłość Amada Diallo jest w Manchesterze United. Wypożyczamy zawodników, aby się rozwijali i robili postępy, żeby sprowadzić ich z powrotem, taki jest cel wypożyczenia – powiedział holenderski trener cytowany przez dziennikarza “Manchester Evening News”, Samuela Luckhursta.

Trzykrotny reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej został kupiony przez angielski klub za ponad 21 milionów euro w styczniu 2021 roku. Amad Diallo jest wychowankiem Atalanty Bergamo.

Komentarze