Aaron Ramsey bliski przenosin do Ligue 1

Aaron Ramsey
Pressfocus Na zdjęciu: Aaron Ramsey

Pod koniec lipca Juventus postanowił rozwiązać kontrakt z Aaronem Ramseyem, który nie sprawdził się w barwach Starej Damy. Walijczyk pozostaje bez klubu, a już w sierpniu wracają rozgrywki najsilniejszych lig europejskich. Według portalu Get French Footbal News, pomocnik jest bliski podpisania kontraktu z OGC Nice.

  • Od 26 lipca Aaron Ramsey pozostaje bez klubu po tym, jak umowę rozwiązał z nim Juventus
  • Walijczyk od kilku lat ma problem z regularną grą na wysokim poziomie
  • Według francuskich mediów, zainteresowany sprowadzeniem pomocnika jest OGC Nice

Nice wyciąga pomocną dłoń w kierunku Ramseya

Pół ostatniego sezonu Aaron Ramsey spędził na wypożyczeniu w Glasgow Rangers, gdzie nie odgrywał zbyt ważnej roli. Wicemistrzowie Szkocji nie zdecydowały się na wykupienie 31-latka, który od kilku sezonów nie jest w stanie nawiązać do swojej dyspozycji sprzed lat.

26 lipca Juventus postanowił zerwać kontrakt z pomocnikiem, który nie figurował w planach Massimiliano Allegriego. Od tamtej pory Walijczyk szuka drużyny. Według portalu Get French Footbal News, na horyzoncie pojawił się klub zainteresowany jego usługami. Mowa o OGC Nice.

Nice chce jeszcze przed początkiem nowego sezonu sprowadzić kilku zawodników, którzy wzmocnią potencjał kadry. Oprócz Ramseya na celowniku klubu jest Kasper Schmeichel  z Leicester. Zgodnie z informacjami francuskich dziennikarzy, klub jest o krok od podpisania umowy z Ramseyem, który stanąłby przed szansą spróbowania swoich sił w Ligue 1.

Zobacz też: Juventus nawiązał ponowny kontakt z napastnikiem

Komentarze