Trener Manchesteru United skreślił kolejnego gracza

Aaron Wan-Bissaka (z lewej)
Pressfocus Na zdjęciu: Aaron Wan-Bissaka (z lewej)

Manchester United dąży do tego, aby sprzedany został Aaron Wan-Bissaka. Celem klubu jest spieniężenie Anglika w zimowym oknie transferowym.

  • Erik ten Hag kontynuuje porządki w kadrze
  • Holender chce sprzedaży jednego z obrońców
  • Trener nie stawiał na niego w tym sezonie

Erik ten Hag nie widzi przyszłości dla obrońcy

Manchester United w tabeli Premier League znajduje się wysoko, bo na piątym miejscu, z kilkupunktową stratą do podium. Klub jest jednak na etapie przebudowy, której autorem jest Erik ten Hag. Holender w letnim oknie transferowym sprowadził kilku zawodników. Podczas sezonu przyglądał się natomiast uważnie drużynie, aby ocenić przydatność poszczególnych piłkarzy.

Opiekun Czerwonych Diabłów nie miał dobrych relacji z Cristiano Ronaldo, co było widać od wielu miesięcy. Portugalczyka nie ma już na Old Trafford. Erik ten Hag chce też, aby sprzedany został Harry Maguire, któremu Holender początkowo ufa. Trener zaciekle bronił defensora, lecz ten nie odwdzięczył mu się dobrą grą. Los najdroższego obrońcy na świecie ma podzielić jego rodak.

Na listę transferową wystawiony został Aaron Wan-Bissaka, którego Manchester United kupił latem 2019 roku za 55 milionów euro. Angielski prawy obrońca nie obronił się swoimi umiejętnościami. Jego sprzedaży chce Erik ten Hag, który w tym sezonie wystawił go tylko przez cztery minuty. Holender całkowicie nie liczy zatem na 24-latka. Ten jest wyceniany przez portal Transfermarkt na 18 milionów euro.

Czytaj także: Lautaro Martinez przymierzany na następcę legendy

Komentarze