Parc des Princes
Parc des Princes fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Obrońca Bayernu chce przejść do PSG

Obrońca Bayernu Monachium Lucas Hernandez jest zainteresowany przenosinami do Paris Saint-Germain. Reprezentant Francji miał zwrócić się do bawarskiego klubu o zgodę na odejście do klubu z Parc des Princes.

Czytaj dalej…

Lucas Hernandez do Bayernu trafił latem ubiegłego roku za 80 milionów euro z Atletico Madryt. Ostatniego sezonu nie może zaliczyć do udanych. Obrońcy, któremu przeszkodziła również kontuzja, nie udało się wywalczyć miejsca w składzie drużyny prowadzonej obecnie przez Hansiego Flicka. Piłkarz oraz jego żona mają mieć również trudności z zaaklimatyzowaniem się do nowego życia w Bawarii.

Bayern wyda zgodę na transfer?

Jak informuje Foot Mercato, Lucas Hernandez chętnie wróciłby do Francji, gdzie jego sprowadzeniem poważnie zainteresowane jest Paris Saint-Germain. Piłkarz, który ma być blisko osiągnięcia porozumienia z francuskim klubem, miał także wystosować do władz Bayernu formalną prośbę o pozwolenie na odejście.

Do tej pory przedstawiciele Bayernu nie chcieli słyszeć o sprzedaży Lucasa Hernandeza i zapewniali, że klub wiąże z piłkarzem przyszłości. Nie wiadomo jednak, jak zareagują na wniosek samego zawodnika. Gdyby jednak miało dojść do transferu, Paris Saint-Germain musiałby się liczyć z wyłożeniem co najmniej 80 milionów euro.

Komentarze