Transfer Ronaldo wewnątrz Premier League? Była już rozmowa

Cristiano Ronaldo
Pressfocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo chce wygrywać trofea, ale Manchester United nie ma na to dużych szans. Portugalczyk może spróbować sił w innym klubie Premier League.

  • Cristiano Ronaldo w sezonie 2022/2023 może zagrać w innym klubie, niż Manchester United
  • Portugalczyk jest rzekomo sfrustrowany brakiem transferów Czerwonych Diabłów
  • Agent 37-latka spotkał się z właścicielem giganta Premier League

Agent Ronaldo rozmawiał z właścicielem

Cristiano Ronaldo ma za sobą kolejny udany sezon pod względem indywidualnym. Portugalczyk strzelił 24 gole oraz zaliczył 3 asysty. 37-latek nie odniósł jednak sukcesu z Manchesterem United, który nie zdobył żadnego pucharu. Napastnik Czerwonych Diabłów pragnie zdobywać trofea, ale na Old Trafford ma na to małe szanse. Wobec tego należy zastanowić się nad jego ewentualnym transferem wewnątrz Premier League. Z agentem Ronaldo rozmawiał właściciel Chelsea.

Jorge Mendes i Todd Boehly mają za sobą rozmowę, w trakcie której Amerykanin pytał Portugalczyka o to, czy transfer Ronaldo jest w ogóle możliwy. 37-latkowi zostały dwa lata kontraktu z Manchesterem United. Zagraniczne media twierdzą, że napastnik jest sfrustrowany brakiem transferów ze strony Czerwonych Diabłów. Tymczasem Ronaldo czuje się szczęśliwy na Old Trafford.

Byłem i nadal jestem bardzo szczęśliwy, że tu jestem. Wiem, że (Ten Hag) wykonał fantastyczną robotę dla Ajaksu i że jest doświadczonym trenerem, ale musimy dać mu czas, a rzeczy muszą zmienić się tak, jak chce – powiedział jakiś czas temu Ronaldo.

Mam nadzieję, że odniesiemy sukces. Życzę mu jak najlepiej. Jesteśmy szczęśliwi i podekscytowani. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku zdobędziemy trofea. Wierzę, że Manchester (United) będzie tam, gdzie ich miejsce. Czasami zajmuje to trochę czasu, ale nadal wierzę – dodał Portugalczyk.

Czytaj także: Nowa era w Premier League. City i Liverpool wyznaczają kierunek

Komentarze