Tottenham poluje na reprezentanta Włoch. Wydatek rzędu 30 milionów funtów

Tottenham nie zamierza zwalniać tempa w walce o mistrzostwo Anglii. W tym celu planuje wzmocnić drugą linię. Ich pierwszym wyborem w styczniu ma być Bryan Cristane.

Bryan Cristante
Obserwuj nas w
IMAGO / Gribaudi / ImagePhoto Na zdjęciu: Bryan Cristante
  • Tottenham chce wzmocnić środek pola przed drugą częścią sezonu
  • Klub obrał za cel piłkarza AS Romy – Bryana Cristante
  • Włoch jest podstawowym zawodnikiem u trenera Jose Mourinho

Bryan Cristante wzmocni Tottenham w zimowym okienku?

Bryan Cristane przykuł uwagę angielskiego klubu. Zainteresowanie transferem środkowego pomocnika wyraża Tottenham. Ange Postecoglu chciałby mieć możliwość większej rotacji w drugiej linii, a sprowadzenie do Londynu piłkarza AS Romy ma być głównym celem właściciela klubu – Daniela Levy’ego. Zakup reprezentanta Włoch wiąże się z wydatkiem rzędu 30 milionów funtów.

Włoski pomocnik jest jedną z kluczowych postaci w projekcie Jose Mourinho. Cristante w lidze gra od deski do deski. Nie opuścił żadnego z 12 spotkań. Na dodatek zdobył dwie bramki oraz zaliczył dwie asysty. Ostatnie dwa sezony były dla piłkarza bardzo udane. Najpierw wraz z reprezentacją zdobył Mistrzostwo Europy w 2021 roku, a niespełna 12 miesięcy później świętował pierwsze w historii europejskie trofeum dla Romy, wygrywając z nią Ligę Konferencji. Obecna umowa 28-letniego zawodnika pomocnika wygasa w czerwcu 2027 roku. Jest wyceniany na 20 milionów euro.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze