Tottenham może pozbyć się legendy jeszcze tego lata

Tottenham nie wiąże już przyszłości z Hugo Llorisem, który po ostatnim sezonie został wyraźnie odstawiony. Istnieje możliwość rozstania już tego lata. Francuz prowadzi negocjacje z Lazio.

Hugo Lloris
Obserwuj nas w
fot. Imago/Pro Shots Na zdjęciu: Hugo Lloris
  • Hugo Lloris może opuścić Tottenham tego lata
  • Francuz prowadzi negocjacje z włoskim Lazio
  • Koguty są gotowe rozwiązać kontrakt weterana

Koniec pięknej przygody?

Sezon 2022/2023 był w wykonaniu Hugo Llorisa bardzo nieudany. Dopuścił się on wielu wpadek, które kosztowały utratę goli oraz punktów. Tottenham podjął decyzję, że nie chce już opierać swojej gry na zaawansowanym wiekowo Francuzie, dlatego latem ściągnął Guglielmo Vicario, który ma być nowym numerem jeden między słupkami.

Dla Llorisa przewidziana jest natomiast ławka rezerwowych. Niewykluczone jednak, że już tego lata dojdzie do zakończenia pięknej i długiej przygody. Koguty są bowiem pozytywnie nastawione na możliwość definitywnego rozstania. Co więcej, zaoferowali swojego bramkarza Realowi Madryt, który szukał zastępstwa w związku z kontuzją Thibauta Courtoisa.

Emerytowany reprezentant Francji może natomiast kontynuować swoją karierę w Lazio, z którym prowadzi negocjacje. Jeśli dojdzie do porozumienia, Tottenham z chęcią rozwiąże kontrakt za porozumieniem stron, tak aby oszczędzić pieniądze przeznaczone na jego pensję.

Zobacz również: Nagły zwrot akcji! Kane czeka na lotnisku. Tottenham nie daje mu zgody na wylot do Monachium

Komentarze