Ten Hag nie spodziewa się transferowego szaleństwa. “Najlepsi zawodnicy nie opuszczają klubów zimą”

Manchester United nie wyda tej zimy zbyt dużych pieniędzy. O nadchodzącym okienku transferowym opowiedział Erik ten Hag.

Erik ten Hag
Obserwuj nas w
fot. Imago/Colorsport Na zdjęciu: Erik ten Hag
  • Manchester United nie planuje dużych wydatków zimą
  • Erik ten Hag uważa, że problemem będzie wyciągnięcie w styczniu najbardziej pożądanych piłkarzy
  • Priorytetem Czerwonych Diabłów jest wzmocnienie defensywy

Cele transferowe odłożone na lato?

Manchester United poprawił swoje wyniki w Premier League i awansował na szóste miejsce. Klub z Old Trafford wciąż liczy, że uda się zakończyć sezon w pierwszej czwórce i ponownie zagrać w Lidze Mistrzów.

Media regularnie łączą z Czerwonymi Diabłami wielu zawodników. Aktualnie sugeruje się, że celem na zimę będzie wzmocnienie defensywy. Erik ten Hag przekonuje natomiast, że do żadnej rewolucji kadrowej nie dojdzie, a Manchester United nie wyda w styczniu dużych pieniędzy.

– Nie sądzę, abyśmy mieli wydać dużo pieniędzy. Jako klub musisz oczywiście się rozwijać i szukać wzmocnień. Jeśli więc znajdziesz kogoś lepszego, dostępnego finansowo i w zgodzie z Finansowym Fair Play, to musisz spróbować go sprowadzić.

– W większości przypadków nie sprowadzasz jednak najlepszych piłkarzy w zimowym oknie transferowym. Najlepsi zawodnicy nie opuszczają klubów zimą. Są oczywiście gracze, którzy nie są zadowoleni, czy też kontuzjowani – uspokaja nastroje Holender.

Zobacz również: Varane wróci do łask ten Haga? Może skorzystać na kontuzji kolegi z drużyny

Komentarze