Szykuje się wielki powrót do Piasta Gliwice

Jorge Felix
fot. PressFocus Na zdjęciu: Jorge Felix

Piast Gliwice według najnowszych informacji Szymona Janczyka z Weszlo.com wkrótce może sfinalizować ciekawy transfer. Szeregi Niebiesko-czerwonych prawdopodobnie zasili Jorge Felix. Hiszpan niebawem ma przejść testy medyczne przed finalizacją transakcji, a następnie ma podpisać z klubem umowę.

  • Piast Gliwice wkrótce wzmocni się w ofensywie
  • Szymon Janczyk z Weszlo.com podaje, że szeregi Niebiesko-czerwonych ma wzmocnić Jorge Felix
  • 30-latek w przeszłości wygrał z gliwicką ekipa mistrzostwo Polski i został Piłkarzem Roku

Jorge Felix ma pomóc zamazać słaby start Piasta

Piast Gliwice nie może mieć dobrych nastrojów po dwóch rozegranych spotkaniach ligowych w trakcie kampanii 2022/2023. Podopieczni Waldemara Fornalika mają na swoim koncie dwie porażki, kolejno z Jagiellonią Białystok (0:1) oraz Zagłębiem Lubin (0:1).

Panaceum na poprawę wyników Piastunek może być Jorge Felix. Weszlo.com twierdzi, że zawodnik wkrótce zasili szeregi ekipy z Okrzei. Jorge Felix ma trafić do Piasta na zasadzie wolnego transferu po rozwiązaniu umowy z Sivassporem.

Zobacz także:

Jeśli transakcja z udziałem 30-latka dojdzie do skutku, to powiększy się pole manewry Piasta w ofensywie na pozycji napastnika lub ofensywnego pomocnika, bo w tych rolach zaznacza się na boisku Hiszpan. Jorge Felix jak na razie ma na swoim koncie 67 występów, w których strzelił 22 gole, a także zanotował osiem asyst.

Hiszpański zawodnik bronił barw gliwickiej ekipy przed dwa sezony, wygrywając z Piastem tytuł mistrza Polski. Jorge Felix grając w szeregach Niebiesko-czerwonych był też Piłkarzem Roku w 2020 roku.

Czytaj więcej: Huśtawka nastrojów Gaprindaszwilego, Piast w dołku

Komentarze