Milan Skriniar jeszcze zimą w PSG? Christophe Galtier odpowiada

Milan Skriniar
Pressfocus Na zdjęciu: Milan Skriniar

Milan Skriniar zdaniem wielu dziennikarzy jest już jedną nogą w Paris-Saint Germian. O potencjalny transfer Słowaka zapytany został trener mistrzów Francji – Christophe Galtier. Szkoleniowiec nie chciał rzucać słów na wiatr.

  • Milan Skrinia odrzucił ofertę przedłużenia kontraktu z Interem
  • Słowak przeniesie się do Paris-Saint Germain
  • Potencjalny transfer stopera skomentował Christophe Galtier

Milan Skriniar może jeszcze w styczniu wylądować we Francji

Narracja otoczenia Milana Skriniara jest jasna – Słowak nie przedłuży kontraktu z Interem i odejdzie latem z klubu. Zdaniem mediów przesądzony jest już jego transfer do Paris-Saint Germain. Paryżanie starali się o niego z resztą już latem. O przybycie nowego defensora na Parc des Princes zapytano Christophe Galtiera. Szkoleniowiec nie chciał jednak zradzić, czy Skriniar zostanie zawodnikiem PSG.

– Nie jestem w stanie powiedzieć, czy Skriniar dołączy do nas w styczniu, albo latem. To zawodnik, którego śledzimy od dłuższego czasu. Byliśmy przekonani, że jest blisko przenosin do nas zeszłego lata. Obecnie skupiamy się na poszukiwaniu różnych opcji, odkąd z drużyną rozstał się Sarabia – stwierdził trener PSG.

– Powiedzieliśmy, że na ten moment Milan nie podpisze nowej umowy. Zakomunikowaliśmy, że czujemy się wolni do negocjowania z innymi klubami – zdradził natomiast agent Milana Skriniara. 

Przenosiny Słowaka do Paris-Saint Germain wydają się zatem już jedynie kwestią czasu. Niewykluczone, że dojdzie do nich jeszcze w trakcie zimowego okienka transferowego.

U nas również: Messi zmienił zdanie po mundialu? Nowa umowa z PSG pod znakiem zapytania

Komentarze