Sensacyjne przenosiny Viniciusa? Potęga zarzuciła na niego sieć

Vinicius Junior znalazł się na radarze Paris Saint-Germain, które szuka następcy Kyliana Mbappe - dowiedział się Mohamed Bouhafsi. Szanse na taki transfer są jednak znikome.

Vinicius Junior
Obserwuj nas w
PA Images / Alamy Na zdjęciu: Vinicius Junior

Vinicius Junior wzbudził zainteresowanie Paris Saint-Germain

Kylian Mbappe po wygaśnięciu umowy z Paris Saint-Germain przejdzie do Realu Madryt, co zostało już oficjalnie potwierdzone przez zdobywcę Ligi Mistrzów. Paryżanie nadal nie znaleźli następcy francuskiego skrzydłowego, mimo zaawansowanych rozmów z Khvichą Kvaratskhelią, który ostatecznie ma zostać w Napoli. Sensacyjne informacje przekazał Mohamed Bouhafsi, według którego PSG w związku z tym wykazuje zainteresowanie… Viniciusem Juniorem.

Czy PSG ma jakiekolwiek szanse na transfer Viniego?

Tak, może przekonać go pieniędzmi 13%
Nie, jest on nie do ruszenia z Realu 86%
Nie mam zdania 2%
817+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak, może przekonać go pieniędzmi
  • Nie, jest on nie do ruszenia z Realu
  • Nie mam zdania

Paryżanie sprowadzając Brazylijczyka mogliby tym samym zemścić się na ekipie Królewskich, która przechwyciła od nich wspomnianego wyżej Kyliana Mbappe. Przeprowadzka zawodnika z Kraju Kawy do Ligue 1 wydaje się jednak bardzo mało prawdopodobna. 23-latek jest bowiem szczęśliwy w stolicy Hiszpanii, co podkreśla na każdym kroku. Co więcej, klauzula odstępnego w umowie Viniego z Los Blancos wynosi aż miliard euro.

Wszystko wskazuje na to, że Paris Saint-Germain będzie musiało zatem obejść się smakiem, gdyż Vinicius Junior jest nie do ruszenia z Realu Madryt. 29-krotny reprezentant Canarinhos ma za sobą fenomenalny sezon, który najprawdopodobniej zwieńczy wygraniem Złotej Piłki. Bilans gwiazdy Królewskich w minionej kampanii to łącznie 39 meczów, 24 bramki oraz 11 asyst. Portal “Transfermarkt” wycenia go na 180 milionów euro.

Komentarze