Chelsea nie zwalnia tempa. Kolejny cel transferowy The Blues

Mohammed Salisu znalazł się na radarze Chelsea - podaje "Football Insider". The Blues po owocnej zimie zdają się nie zwalniać tempa również podczas letniego okienka transferowego.

Mohammed Salisu
PressFocus Na zdjęciu: Mohammed Salisu
  • Mohammed Salisu znalazł się na celowniku Chelsea
  • Obrońca to jedna z czołowych postaci Southampton
  • 23-latek raczej zmieni otoczenie, jeśli Święci spadną

Chelsea wykorzysta ewentualny spadek Southampton? Salisu łączony z The Blues

Według najnowszych informacji “Football Insidera”, Chelsea jest zainteresowana Mohammedem Salisu z Southampton i rozważy sprowadzenie środkowego obrońcy podczas najbliższego letniego okienka transferowego. Spadek Świętych zmniejszyłby cenę za defensora.

Tak więc wydaje się, że włodarze The Blues po bardzo owocnej zimie, kiedy to wydali na wzmocnienia kilkaset milionów euro, także latem nie mają zamiaru oszczędzać. Klub z Londynu już w styczniu miał zabiegać o Mohammeda Salisu, ale wówczas nie osiągnięto porozumienia.

Sytuacja może ulec zmianie po zakończeniu sezonu, jednak Chelsea musi liczyć się ze sporą konkurencją. 23-letniego stopera na oku bowiem mają też takie zespoły jak Manchester United, Newcastle United, Aston Villa czy Leicester City.

Reprezentant Ghany w 28 meczach aktualnej kampanii zaliczył 1 asystę. Wartość rynkowa byłego piłkarza Realu Valladolid wyceniana jest na 18 mln euro.

Komentarze