Gwiazdor nie przedłuży kontraktu z Lazio. Wielki transfer kwestią czasu?

Sergej Milinković-Savić podczas letniego okienka transferowego najprawdopodobniej odejdzie z Lazio Rzym. 28-latek nie chce przedłużać umowy z włoskim klubem i jest zdecydowany na przeprowadzkę - podaje Matteo Moretto.

Sergej Milinković-Savić
PressFocus Na zdjęciu: Sergej Milinković-Savić
  • Milinković-Savić chce spróbować nowego wyzwania
  • 28-latek po obecnym sezonie ma opuścić Lazio Rzym
  • Jego umowa z Biancocelestimi wygasa 30 czerwca 2024 roku

Milinković-Savić zdecydowany na transfer. Gdzie trafi Serb?

Jak dowiedział się Matteo Moretto z “Relevo.com”, Sergej Milinković-Savić na pewno nie przedłuży wygasającego w 2024 roku kontraktu z Lazio Rzym i na dziewięćdziesiąt procent zmieni drużynę już podczas letniego okienka transferowego.

Prezydent Biancocelestich Claudio Lotito jest twardym negocjatorem, ale mając z tyłu głowy fakt, że środkowy pomocnik po sezonie 2023/2024 mógłby być do wzięcia za darmo, najprawdopodobniej pozwoli mu odejść już po tej kampanii.

Mówi się, że Lazio Rzym oczekuje około 40 mln za kartę zawodniczą 40-krotnego reprezentanta Serbii, choć wcześniej spekulowano o kwocie w granicach nawet 100 mln euro.

Sytuację Sergeja Milinkovicia-Savicia bardzo uważnie śledzi Juventus czy kluby z Premier League, a sam piłkarz podobno marzy o transferze do hiszpańskiego Realu Madryt.

Komentarze